Adalar Böcek İlaçlama

Adalar Böcek ilaçlama olarak, çevreye ve insan sağlığına uygun ve hijyenik şekilde bir çok farklı yerleşim alanında olan zararlı haşere ve böceklerini imha etme işlemlerimiz yüksek kalitede yapılmaktadır. Firmamız, Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı kimyasallar ile ve ruhsatlı olarak ilaçlama faaliyetlerini yerine getirmektedir. Kamu ya da özel kurumların ihtiyaç duydukları ilaçlama işlemlerini, uzman ekibimizin kontrolüyle birlikte zamanında ve etkili olarak yapmaktayız. Bununla birlikte, Sos Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri kapsamında, her türden zararlı haşere ve böceklerle mücadelede konusunda eğitim almış ve sertifikalı uzman ekibimiz sizlere profesyonel düzeyde hizmet vermektedir.

Adalar Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlama İşlemleri

Firmamızın böcek ilaçlama faaliyetleri, zararlı olan kemirgen, haşere, böceklerin ilaçlanması ve kontrol edilmesi işlemlerinden oluşmaktadır. İlaçlama faaliyetlerinde kullandığımız ilaçlar, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup insan sağlığına zarar verecek kimyevi madde içermemektedir. Böcek ilaçlama hizmetlerimizi, İstanbul’un bütün bölgelerinde ve bir çok farklı sektörün taleplerini karşılayacak şekilde, yüksek teknolojik ekipmanları kullanarak vermekteyiz.

Adalar Böcek İlaçlama Alanları

Ev, işyeri, alışveriş merkezleri, bahçe, peyzaj, okul, kafeler, hastane, iş hanları gibi bir çok kapalı ve açık alanda ihtiyaç özelliğine göre böcek ve zararlı haşereleri %100 etkili ve garantili şekilde yok etmekteyiz. Bununla birlikte, ilaçlama işlemlerinde belirli aralıklarla kontroller yapılmaktadır. İstanbul böcek ilaçlama hizmetleri olarak, apartman ilaçlama işlemlerinde her dairenin içi ve  merdivenler, otopark gibi ortak kullanılan bir çok alan ile apartmanın çevresi ilaçlanmaktadır.

Böcek İlaçlama Alanları

Böcek İlaçlama Ne Zaman Yapılır?

Böceklerin ve haşerelerin mevsimsel görülme yoğunluğu da dikkate alınarak ilaçlama planları yapılmaktadır. İlaçlama işlemlerinin etkili olması için düzenli aralıklarla tekrar edilmesi önemlidir. Gittiğimiz yerleşim alanlarında ilaçlamaya başlamadan önce plan çerçevesinde kontrol ve keşif yapılır.

Ev içlerinde banyo, tuvalet gibi alanlar kontrol edilerek haşere ve zararlı böceklerin türleri tespit edilir. Böcek türüne göre uygun olan ilaç ya da özel jel kullanılır. Böcek ilaçlama işlemlerimizde kullanılan ilaçlarımız kokulu yada kokusuz ve leke bırakmayan özelliklere sahiptir. En güncel ilaçlar kullanıldığından dolayı, Adalar böcek ilaçlama sırasında evi terk etmeye gerek yoktur. Adalar böcek ilaçlama işlemleri tamamlandıktan sonra rapor hazırlanarak müşterilerimize iletilir.

Whatsapp
Engin Dursun
Engin Dursun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?