Avcılar Böcek İlaçlama – %100 Garantili

Avcılar Böcek İlaçlama %100 Garantili

Kapalı alanlarda farklı sebepler ile ortaya çıkan ve hızla yayılan haşerelerin vaktin ilaçlanması oldukça önemli bir konudur. Aksi halde hızlı çoğalmalarından dolayı baş etmek zorlaşabilmektedir. Avcılar böcek ilaçlama firmamız ile evleriniz, binalarınız ve iş yerleriniz için en sağlıklı ve güvenilir ilaçlama hizmetini sunmaktayız. İlaçlama işlemi çok titiz bir işlem olup mutlaka profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı firmamız ve ilaçlarımız ile ilaçlanacak alanda yaşayan veya zaman geçiren kişilerin sağlıkları ön planda tutularak ilaçlama işlemi gerçekleştirilmektedir.

Yaşam alanlarınızda ortaya çıkan haşerelerin ilaçlanması konusunda tecrübeli olan firmamız, uygun yöntemler kullanarak %100 etkili ve garantili hizmet sunmaktadır. Ayrıca ilaçlama işleminin tamamlanmasından 2 saat sonra ilaçlanan alana geri dönülebilir. Sos  Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak kullanılan ilaçların insan sağlığı açısından bir zararı olmadığının ve güvenilir olduğunun garantisini vermekteyiz. Kokusuz, leke bırakmayan ve eşyalara zarar vermeyen ilaçlar ile en kısa sürede ilaçlama işlemini tamamlayarak evlerinize ve iş yerlerinize geri dönmenizi sağlamaktayız.

Kapalı Alanlarda Rastlanan Böcekler ve İlaçlama İşlemleri

  • Gümüş böceği: Kapalı alanlarda en sık rastlanan bu böcek türü, nemli ortamları sevmektedir. Mutfak tezgahlarında, banyo zeminlerinde, lavabolarda ve tuvaletlerde rastlamak mümkündür. Gelişmemiş halleri şeffaf renkli olduğundan fark edilmesi zor olabilmektedir. Hızlıca çoğalıp yayılan bu böceklerin ilaçlanması çok önemlidir.
  • Hamam böceği: Hızlıca yayılan ve zararlı hale gelen hamam böceklerinin ilaçlanması şarttır. Eşyalara zarar verebilir ve hastalık yayabilirler.
  • Kırkayak: Kırkayaklar, bodrum katları, banyolar, tavan araları, süpürgelikler gibi nemli alanlarda yaşarlar. Farklı davranış özellikleri olan bu böcekler çıyanlar ile karıştırılabilirler.
  • Çıyan: Gelişmiş türleri zehirli olabilen çıyanlar, ısırma ve zehirleme riski taşırlar. Bu sebeple insanların yaşadıkları ortamlarda rastlanması durumunda mutlaka uygun böcek ilaçlama yöntemi ile ilaçlanması gerekmektedir.
  • Güve: İnsan sağlığını tehdit etmeyen ancak eşyalar, kumaşlar ve derilere zarar veren güvelerin de eşyaların korunması açısından ilaçlanması gerekmektedir.

İstanbul böcek ilaçlama firmamız, kapalı alanlardaki haşereler için en etkili yöntemler ile hizmet sunmaktadır. İletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmak ve bizlerden hizmet almak için iletişim formumuzu doldurabilir, telefon ya da mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, hizmet verdiğimiz müşterilerimizi görüntüleyebilirsiniz. SOS Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak, böcek ilaçlama alanında da bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Whatsapp
Engin Dursun
Engin Dursun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?