Başakşehir Böcek İlaçlama – %100 Garantili

Başakşehir Böcek İlaçlama %100 Garantili

Böcek İlaçlama konusunda insanların ilk tercihi geleneksel yöntemlerden yana olmaktadır. Fakat bu tercih zor, sonuçsuz hatta bazen tehlikeli boyutlara ulaşabilmektedir.

Bunun önüne geçmek için ise, %100 etkili ve güvenilir sonuçlar alınabilecek bir böcek ilaçlama firmasına başvurmakta fayda vardır. Sos Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak Başakşehir böcek ilaçlama, müşterilerinin konfor, sağlık ve güvenlik açısından hiçbir zarara uğramaması için ilaçlama işlemine başlamadan önce uyarılarını yapmakta, ekip çalışanları ilaçlama işlemi sırasında özel kıyafetlerini giymekte ve işlem bittikten sonra ne kadar süre havalandırılacağı konusunda bilgi vermektedirler.

Böcek İlaçlatırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Öncelikle bilmeliyiz ki, böcekler çok kolay yayılmakta olan hayvanlardır. Bu yüzden ilk dikkat edilmesi gereken unsur bir an önce işinde güvenilir bir böcek ilaçlama firmasını bulmak ve başvurmaktır.

Firma çalışanlarının ilaçlama yapmak için eve gelmesinden önce gıda ürünlerinin, sık kullanılan ve tenle temas halinde olan eşyaların kaldırılması veya üzerinin örtülmesi tavsiye edilmektedir.

İlaçlama sırasında evde bulunamayacağınız için en çok kullandığınız eşyaları yanınıza almanız sizin için kolaylık sağlayacaktır.

İlaçlama işlemi bittikten sonra direk eve gitmeniz doğru olmayacaktır. Çünkü, yapılan ilaçlamanın her yere temasının sağlanabilmesi için belli bir süre geçmesi gerekmektedir. Bu süre sonunda eve döndüğünüzde evi 30-45 dakika arası havalandırdıktan sonra günlük hayatınıza istediğiniz şekilde devam edebilirsiniz.

Böcek İlaçlama da En İyi Firma

İstanbul’da güvenilir hizmet verebilecek, Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı bir firma niteliği taşıyan Başakşehir böcek ilaçlama firması, SOS Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri kapsamında çalışmaktadır.

Firmamız, alanında uzmanlaşmış, hem iş hem de iletişim konusunda son derece kendini geliştirmiş olan sertifikalı ekip elamanlarıyla çalışmaktadır. İşimize sadece böcek ilaçlama olarak bakmamaktayız. Çünkü, ekip çalışanlarımıza evinizi tamamen emanet etmiş olduğunuzun farkındayız.

Firmamızın fazlasıyla önem verdiği unsurlardan biri de güvendir. Bu yüzden, ekip çalışanlarımızı seçerken sadece işindeki başarılara değil güven unsuruna da son derece dikkat ediyoruz. Alanımızdaki başarı bizi en iyi hale getirirken, ekibimizi seçtiğimiz sırada gösterdiğimiz özenle de en güvenilir firma olma niteliği taşıyoruz.

Ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmak ve bizlerden hizmet almak için iletişim formumuzu doldurabilir, telefon ya da mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, hizmet verdiğimiz müşterilerimizi görüntüleyebilirsiniz. SOS Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak, böcek ilaçlama alanında da bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Whatsapp
Engin Dursun
Engin Dursun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?