Beşiktaş Böcek İlaçlama

Çevre ve insan sağlığını tehdit eder duruma gelebilen haşereler için Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı, Beşiktaş böcek ilaçlama olarak hizmet sunmaktayız. Yönetmeliklere uygun ekipman ve ilaçlar ile tüm haşereleri en kısa sürede ve güvenli bir şekilde ilaçlamaktayız. Kullanılan ilaçların insan sağlığına ve kapalı alanlardaki eşyalara bir zararı olmaması nedeniyle, ilaçlama işleminin bitmesinin ardından 2 saat sonra bu alanları kullanabilme garantisi vermekteyiz.

Böcek ilaçlama önemli bir konu olup, mutlaka profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilmelidir. Haşere ve kemirgenler hakkında bilgi sahibi olan eğitimli personellerimiz ile %100 etkili ve garantili hizmet sunmaktayız. İş disiplinine ve etik kurallara uygun bir şekilde, uzman kadromuz ile kapalı alanlardaki tüm haşerelerin ilaçlamasını yapmaktayız. Sos  Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak ilaçlama sektöründeki teknolojik gelişmeleri ve diğer yenilikleri takip ederek her zaman en doğru teknikler ile ilaçlama yapmaktayız.

Beşiktaş Böcek İlaçlama
Beşiktaş Böcek İlaçlama

İlaçlama Gerektiren Böcek Türleri

  • Tahtakurusu: Çok sık temizlenmeyen yerlerde bulunan tahtakuruları, geceleri insan ve diğer memeli canlıların kanlarını emerek beslenirler. Bu sebeple cilt yüzeyinde alerji ve tahriş oluşturduklarından mutlaka ilaçlanmaları gerekir.
  • Gümüş böceği: Bu böcek türü banyo, mutfak tezgahı, tuvalet ve lavabolar gibi nemli yerlerde yaşarlar. Hızlıca çoğalan bu böceklerin küçük hallerini fark etmek zordur. İlaçlama işlemi ile kolaylıkla temizlenebilirler.
  • Bit ve pireler: Hızlı bir şekilde çoğalan ve insan sağlığı açısından risk oluşturan bit ve pireler profesyonel bir ilaçlama gerektirirler. Özellikler pireler farklı türde hastalıklara sebep olabildikleri için mutlaka ilaçlama işleminin gerçekleştirilmesi gerekir.
  • Güve: İnsan sağlığı açısından herhangi bir tehlike oluşturmayan güveler, eşyalara ve kıyafetlere zarar verebilirler. Bu sebeple kapalı ortamdaki bu eşyaların korunabilmesi için ilaçlama yapılması şarttır.
  • Hamam böceği ve türleri: Hamam böcekleri hızla çoğalıp hastalık yayabilen en bilindik haşerelerdir. Kişilere ve eşyalara zarar verebildikleri için hızlı bir şekilde ilaçlama yapılması gerekir.
  • Kulağakaçan: Halk arasında kulak böceği olarak bilinen bu böcekler birçok farklı ortamda görülebilir. Bu böcekler ilaçlanmaması durumunda zararlı hale gelebilirler.

İstanbul böcek ilaçlama firması olarak sizlere en güvenilir hizmeti sunabilmemiz için iletişim numaralarımızdan veya whatsapp destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Engin Dursun
Engin Dursun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?