Beykoz Böcek İlaçlama

Beykoz böcek ilaçlama olarak, ev, apartman, işyerleri, okul, hastane, fabrika gibi bir çok farklı yerleşim alanında olası zararlı olan haşere ve böceklerle mücadele ederek güvenli hizmet sunmaktayız. Zararlı böcek, haşere ve kemirgenler konusunda eğitime ve tecrübeye sahip uzman ekibimizle verdiğimiz hizmetler yüksek standartlarda, kaliteyi garanti etmektedir. Sos  Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri kapsamında gerçekleştirilen böcek ve haşere ilaçlama işlemlerimizle oldukça etkili ve başarılı sonuçlar elde etmekteyiz.

Böcek İlaçlama Hizmetleri

Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylıve ruhsatlı olarak yapılan böcek ilaçlama faaliyetlerimiz, müşterilerimize dünya standartlarında verilmektedir. Hastalıklara sebep olabilen ve bir çok zararı bulunan bakterileri, böcekleri, haşereleri imha etme işlemleri büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Hizmetlerimiz kapsamında haşere ilaçlama, kemirgen ilaçlama, böcek ilaçlama faaliyetlerimiz %100 etkili ve garantili şekilde yerine getirilir. Çalışmalarımızda zararlı olan böceklerin ve haşerelerin kontrolü, sistemin etkinliği, çevre şartlarının kontrolü yapılır.

Beykoz Böcek İlaçlama
Beykoz Böcek İlaçlama

İlaçlama hizmetimizin yanında sürekli olarak gelişen ve yenilikleri takip eden yöntemlerle sık aralıklarla kontroller yapılarak müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. İlaçlama hizmetlerimizde kullandığımız özel yapım ilaçların insan sağlığına olumsuz etkisi yoktur. İstanbul böcek ilaçlama işlemlerimizde kullanılan ilaçların hepsi Sağlık Bakanlığı onaylı olmaktadır. Bununla birlikte, böcek ve haşere ilaçlama için belirli mevsimsel özellikler de dikkate alınarak planlı bir program oluşturulur. Mart ayları böcek üreme dönemi olduğu için, bu aylarda binalarda ilaçlama yapılmadıysa, yaz mevsimlerinde böcek ve haşerelerle karşılaşılma ihtimali çok fazla olmaktadır. Bu yüzden binaların belirli periyodik aralıklarla ilaçlanması önemlidir. Böcek ilaçlama işlemlerinden önce her müşterinin ihtiyacına göre farklı program geliştirilir. Özellikle kent yaşamıyla birlikte büyük site ve binalardaki böcek ilaçlama faaliyetleri yapılırken bina içindeki her daire işlemlere dahil edilmelidir. Böcek ilaçlama türüne göre ev içinde banyo, mutfak gibi böceklerin çıkabileceği bazı alanlar öncelikle tespit edilerek ilaçlama işlemi yapılır. Bunun yanı sıra yapılacak olan ilaçlama türüne göre kokulu yada kokusuz ilaçlama yapılmaktadır. Kokusuz yapılacak olan ilaçlamalarda, ilaçlama öncesi ev temizliği önerilmektedir. İlaçlama işlemlerinin sürekliliği için mutlaka belirli aralıklarla yapılması önemlidir.

Whatsapp
Engin Dursun
Engin Dursun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?