Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlama
05.10.2020
892

Böcek İlaçlama

Firmamız bütün haşere ilaçlama uygulamalarında kaliteli ve yüksek performanslı ilaçlar kullanmaktadır. Ayrıca bütün ilaçlama malzemelerimiz Dünya Sağlık Örgütü ve Türkiye Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından desteklenmektedir.

İstanbul/Kocaeli’ de hizmet verdiğimiz sayısız memnun müşterimiz mevcuttur. Kokusuz, sağlıklı ve garantili olarak haşerelerden kurtulmak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

Kocaeli’ de verdiğimiz böcek ilaçlama hizmeti genelde pire, kene ilaçlama, örümcek ilaçlama, fare, kalorifer böceği, hamam böceği gibi haşere türlerine uygun uygulamalarla yapılmaktadır.

%100 çözüm garantisiyle sunduğumuz ilaçlama hizmetimiz, profesyonel ekibimizle yapılmaktadır. Kaliteli ilaçlar ve malzemeler kullanarak sizlerin sağlığını koruyoruz.

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Öncelikle böcek ilaçlama yapılacak alan tespit edilir. İlaçlama teknikleri böceklerin türüne ve direncine göre değişkenlik gösterebilir. İlaçlama konusunda en önemli etken özellikle müşteri açısından zaman faktörüdür. İlk olarak siz değerli müşterilerimiz evinizde ya da yaşam alanınızda birden fazla böcek tespit ettiğiniz anda bizlere ulaşmalısınız. Aksi halde böcek yoğunluğu artarsa işler karmaşık hale gelebilir.

Böcek İlaçlama Firmamızın Hizmet Alanları

Ev ya da farklı yaşam alanlarınız için böcek ilaçlama hizmeti veriyoruz. Donanımlı ekipmanlar ve ekip arkadaşlarımızla sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz.

✴ Ev İlaçlama Hizmeti: Yaşam alanlarının başında evlerimiz gelir. Kocaeli-İstanbul genelinde pek çok eve garantili hizmet verilmiştir. Yapılan işlemler sonucunda birçok evimiz haşerelerden kurtulmuştur. Evlerde kullandığımız malzemenin kalitesi ve güvenilirliği test edilmiştir.

✴ İş Yeri İlaçlama Hizmeti: Günümüzün birçok vaktini işyerinde geçirmekteyiz. Çalışanların bulunduğu ortamın sağlıklı olması iş güvenliği açısından önemlidir. SOS Danışmanlık olarak böcek ilaçlama çalışmasını büyük bir titizlikle yapıp siz müşterilerimize ve çalışanlarına temiz çalışma ortamı sunmaktayız.

✴ Derslik ve Okul İlaçlama Hizmeti: Ev ve işyerlerimiz kadar çocukların bulunduğu ortamlarda temizliğine dikkat edilmesi gereken alanlardır. İlaçlama ve dezenfeksiyon işlemleri bu ortak alanlarda titizlikle yapılmaktadır. Çoklu ortak alanlarında haşere yoğunluğu daha fazladır. Bu alanların periyodik aralıklarla temizlenmesi gerekir. SOS Danışmanlık ortak alan temizliğinde de başarısını kanıtlamıştır.

Böcek İlaçlama Yöntemlerimiz

Böcek ilaçlama işleminde kullandığımız yöntemler haşere türüne göre değişmektedir. Kullandığımız yöntemler;

🔹Kokulu İlaçlama: Kokulu böcek ilaçlama içeriğinde bulunan kimyasal yoğunluğu nedeniyle insan sağlığını tehdit eder. Böcek öldürme yetkisi fazla olduğu için ekiplerimizin önerdiği süreyle ortamdan uzaklaşmanız tavsiye edilir.

🔹Genel İlaçlama: Genel ilaçlama ev ya da yaşam alanının her köşesine yapılan uygulamadır.

🔹Kokusuz İlaçlama: Koku yoğunluğu az olan ilaçlama türüdür. Koku hissedilmesi az olsa da ekiplerimizin verdiği talimatlara uyulması önerilir.

🔹Jel İlaçlama: Böcek alanına kimyasal jel sürülerek böcekler yok edilir. Bu yöntem daha çok yuvası görünen böcekler için uygulanır.

🔹Termal Sisleme: Sıvı olan ilacı ısı enerjisiyle kullanarak ortamı ilaçlama yöntemidir.

🔹Rezidüel İlaçlama: İlaç ve su karışımından elde edilen solüsyonu basınç yoluyla ilaçlama yöntemidir.

🔹ULV İlaçlama: Dezenfetke solüsyonları kullanılarak yapılan ilaçlama türüdür. Özellikler okul veya çoklu yaşam alanlarında tercih edilir. Son zamanlarda COVİD-19 sebebiyle dezenfektan işlemleri bu alanlarda ULV ilaçlama makineleriyle yapılmaktadır.

🔹Larvasit Uygulaması: Haşerelerin larva dönemlerinde uygulanır. Genelde çiftlik gibi alanlarda tespiti yapılan larvaları yok etmede kullanılan yöntemdir.

🔹Sprey Uygulaması: Haşerelerin aktif olduğu yüzeylerde püskürtülerek uygulanır. Etkisini 30 gün boyunca sürdürebilir. Ancak sprey yapılan alan silinmemeli veya yıkanmamalıdır.

Whatsapp
Engin Dursun
Engin Dursun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?