Böcek İlaçlama – %100 Garanti

Böcek İlaçlama – %100 Garanti
24.08.2020
14.560

Küçük, orta ve büyük işletmelerde ve yaşam alanımız olan evlerimizde, böcek ilaçlama ve haşere kontrolü hayati önem taşımaktadır.

SOS Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri şirketi olarak, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Türkiye Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından belirtilen esaslar dikkate alınarak, alanında uzman, sertifikalı ve mesleki yeterliliklere sahip kadromuz ile, dilediğiniz alanda her türlü böcek ilaçlama, haşere ve kemirgen ile mücadele alanında hizmet vermekteyiz.

Gebze böcek ilaçlama şirketi olarak yaşam alanımızı tehdit eden haşereler ile mücadele de;

Kokulu İlaçlama

Genel ilaçlama

Kokusuz İlaçlama

Jel İlaçlama

Termal Sisleme

Rezidüel İlaçlama

ULV İlaçlama

Larvasit Uygulaması

Sprey Uygulaması

gibi bilinen tüm yöntemler ile hizmet vermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz ilaçlama türleri;

Pire ilaçlama
Tahtakurusu ilaçlama
Hamam Böceği ilaçlama
Sinek ilaçlama
Akar-Mite ilaçlama
Akrep ilaçlama
Bit ilaçlama
Çiyan ilaçlama
Kakalak ilaçlama
Kırkayak ilaçlama
Kalorifer Böceği ilaçlama
Kulağakaçan ilaçlama
Örümcek ilaçlama
Salyangoz ilaçlama
Kene ilaçlama
Tesbih Böceği ilaçlama
Tatarcık ilaçlama
Güve ilaçlama
Gümüş Böceği ilaçlama
Kemirgen – Fare İstasyonu
Canlı Yakalama Tuzakları

SOS Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri şirketi olarak Arı ilaçlama konusunda hassasiyet göstermekteyiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

SOS Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri şirketi olarak, Ev ilaçlama, Apartman ilaçlama, Site ilaçlama, Mağaza ilaçlama, Fabrika ilaçlama, Depo İlaçlama, AVM ilaçlama, Otel ilaçlama, İş yeri ilaçlama, Hastane ilaçlama, Bakım evi ilaçlama, Kreş ilaçlama, Okul ilaçlama, Şantiye ilaçlama, Restoran ilaçlama, Villa ilaçlama, Gemi ilaçlama vb. konularına 7/24 hizmet vermekteyiz.

Marmara bölgesinde ve proje dahilinde tüm yurt geneline böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Hizmet Görselleri

Ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmak ve bizlerden hizmet almak için iletişim formumuzu doldurabilir, telefon ya da mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, hizmet verdiğimiz müşterilerimizi görüntüleyebilirsiniz. SOS Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak, böcek ilaçlama alanında da bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Evimde hamam böceği var, ne yapmalıyım ?

Genellikle yaz aylarında daha sık görülen, kış aylarında sıcak bölgelere çekilmekte olan birçok türü olmakla birlikte, evlerimizde Alman hamam böceği yaygın olmakla beraber, insan sağlığını tehdit etmektedir. Kendi yöntemlerimizle kurtulmak mümkün değildir bu durumda profesyonel böcek ilaçlama hizmeti almanız gerekmektedir. SOS Danışmanlık Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak müşterilerimize %100 garantili hizmet vermekteyiz.

Evde pire var, nasıl kurtulabilirim ?

Yaşam alanlarımızda bulunan küçük bit familyası grubuna ait olan asalak canlılar grubunda yer almaktadır. Ufak yapılar kontrol edilmesi gerekmektedir, görülmesi çok zor olmakla birlikte toza benzer görünümleri vardır. Yaşam alanınızı tehdit eden pire problemlerin ortadan kaldırmak için, SOS Danışmanlık Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak müşterilerimize böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama konusunda çözüm ve memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız.

Evimde sivrisinek var, ne yapmalıyım ?

İnce bacakları ve uzun vücut yapısı kanatları ile sinek gruplarında yer alan sivrisinekler, 3-9 mm boylarında bulunan ve genellikle kanla beslenen canlı türüdür. İnsanların ve hayvanların kanlarını emerek çoğalmakta olan bu tür, insan sağlığına ciddi zararlar vermektedir. Kan yolu ile bulaşan birçok hastalığa yol açan enfeksiyon sebebidir. Fazla zaman kaybetmeden profesyonel yardım almanız gerekmektedir. SOS Danışmanlık Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak müşterilerimize böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama konusunda çözüm ve memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız.

Evimde gümüş böceği var, ne yapmalıyım ?

Halk arasında gümüşçün olarak bilinen, genellikle banyo gibi nemli bölgelerde çoğalan, dolaştıkları her ortamda bakterileri etrafa yayan gümüş böcekleri, insan sağlığı üzerinde ciddi tehditler oluşmasına zemin hazırlar. Sağlığınız için profesyonel hizmet almanız önerilir. SOS Danışmanlık Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak müşterilerimize böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama konusunda çözüm ve memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız.

Yatağımda çok küçük böcekler var ? Ne olabilir ?

5 bine yakın türü bulunan kanatsız böcekler olan bit, yarasalar ve memeli deniz hayvanları dışında, her türlü kuşlar ve memeliler de yaşayan parazitlerdir.
Kısa sürede hızlı bir şekilde çoğalmaları ve yay alabilmeleri nedeniyle insan sağlığı üzerinde tehdit unsuru oluşturmakta olan bitler, ufak yapıları ve kontrol edilemeyen üreme yapıları nedeniyle baş edilmesi güç bir türdür. SOS Danışmanlık Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak müşterilerimize böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama konusunda çözüm ve memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız.

Sıkça sorulan sorular
İlaçlama yöntemi neye göre belirlenir ?

Öncelikli olarak ücretsiz keşifimizde; haşerenin türü, yoğunluğu,ortamın büyüklüğü(ev,ofis,açık alan vb.) gibi etmenler göz önünde bulundurularak uygulanacak böcek ilaçlama yöntemi belirlenir ve fiyat çalışması yapılır.

İlaçlama esnasında ya da sonra yaşam alanından uzaklaşmamız gerekir mi ?

Kokusuz ilaçlama uygulamasından sonra mekanı terk etmenize gerek yoktur. İlaçlama sonrasında günlük yaşantınıza herhangi bir kokuya maruz kalmadan devam edebilirsiniz. Kokulu ilaçlamalarda siz değerli müşterilerimizin sağlığı için ortamı 1 saat terk edip, kullanıma başlamadan önce camları açıp 10-15 dakika havalandırmanızı tavsiye ediyoruz. Sonrasında güncel yaşantınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

İlaçlama ortamda bulunan evcil hayvanlarımızı etkiler mi ?

Evcil hayvanlarımızın sağlığı en az siz değerli müşterilerimizin sağlığı kadar önemlidir. Bu sebeple kokulu ilaçlamalarda 2 saat boyunca ortamdan uzaklaştırılmasını tavsiye ediyoruz.

Daha detaylı bilgi için

adalar böcek ilaçlama anadolu yakası böcek ilaçlama araç temizliği arnavutköy böcek ilaçlama ataşehir böcek ilaçlama avcılar böcek ilaçlama avrupa yakası böcek ilaçlama bahçelievler böcek ilaçlama bakırköy böcek ilaçlama bayrampaşa böcek ilaçlama bağcılar böcek ilaçlama başakşehir böcek ilaçlama başiskele böcek ilaçlama beykoz böcek ilaçlama beşiktaş böcek ilaçlama böcek ilaçlama böcek ilaçlama fiyatları cam silimi canlı yakalama tuzakları covid19 dezenfeksiyon dış cephe temizliği fare istasyonu fare tuzağı filo araç temizliği gebze inşaat temizliği gebze ofis temizliği inşaat sonrası temizlik istanbul böcek ilaçlama iş yeri dezenfeksiyon iş yeri temizliği kakalak ilaçlama kalorifer böceği ilaçlama kemirgen ilaçlama kocaeli böcek ilaçlama kocaeli ilaçlama koronavirüs dezenfeksiyon kristal cilalama periyodik temizlik sos danışmanlık tekne temizliği tekne ve yat temizliği ulv ulv dezenfeksiyon yat temizliği

Formu Doldurun İletişime Geçelim

    Whatsapp
    Engin Dursun
    Engin Dursun
    Merhaba ?
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?