Cephe Temizliği

Cephe Temizliği
04.06.2020
1.509

GEBZE DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Günümüzde yeni yapılan binaların dış cephelerindeki iyi görünümü sağlayabilmek için ,çeşitli kaplama malzemeleri kullanılmaktadır. Bunların başında cam giydirme cephe , alikobant  ve kompozit giydirme , sandviç panel kaplama , trapez sac gibi malzemeler kullanılmaktadır.

Binalarda  zamanla dış etkenlerden ötürü kirlenmeler, akıntılar oluşmaktadır. Zamanında müdahale edilmediği takdirde kullanılan malzemelerin yüzeyindeki kirler, malzeme yüzeyinde korozyon ve aşıntılara neden olacaktır.

Binaların dışarıdan iyi görünmesini sağlayan bu malzemelerin ilk günkü görünümünü koruyabilmesi için periyodik olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir.

SOS DANIŞMANLIK ve TEMİZLİK HİZMETLERİ olarak önerimiz, yılda en az bir defaya mahsus dış cephe temizliği yapılmasıdır.

Periyodik temizlik Sürelerinin uzatılması çeşitli handikaplar oluşturmaktadır.

Geç yapılan cephe temizliğinde, temizlik süreleri uzayacağından kullanılan ekip ve ekipmanların firmanızda daha fazla kalması maliyetleri yukarı taşımaktadır.

SOS DANIŞMANLIK ve TEMİZLİK firması olarak bizim müşterilerimize önerimiz;

Firmanızın cephesini, bulunduğu yere göre en az yılda bir kez olmak kaidesi ile, uzman işin ehli firmalara yaptırmanızdır.

Kirler cepheye yerleşmeden yapıldığı takdirde çok vakit harcamadan uygun ekip, ekipman ve temizlik solüsyonları ile müdahale ederek kısa süre içerisinde temizliği yapmaktayız.

Bu kısa sürede yapılan temizlik müşterilerimizin, aynı hizmeti daha uygun fiyata almasını sağlar. 

Böylelikle cepheniz yıl boyu temiz ve ilk günkü görünümünü koruyarak uzun yıllarca kullanılacaktır.

Cephe temizliğinde çalışan personellerimiz yüksekte çalışır belgeli, isg sertifikalı, cam ve cephe temizliğinde uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır.

Projelerimizde çalışma yaparken mutlaka firmamızın bir iş güvenliği uzmanı da projede görev yapmaktadır.

Çalışma süresince personelleri gözeterek yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmekteyiz.

Hizmet Görselleri

Bizlerden hizmet almak için iletişim formumuzu doldurabilir, telefon ya da mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz. SOS DANIŞMANLIK bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sıkça sorulan sorular
Camlar her yıl silinmezse ne gibi zararları olur ?

Dış cephe cam temizliği yılda en az bir defa yapılmalıdır. Dış etkenlerden dolayı cam yüzeyinde oluşan kirlenmeler, periyodik olarak temizlenmediği takdirde iyice yapışarak cam yüzeyinde korozyona neden olmaktadır. Daha sonrasında temizlik yapılsa da bu korozyonun gideirlmesi söz konusu değildir. Sonuç olarak periyodik yapılmayan cam temizliği camın ömrünü kısaltır

Binamızın önüne vinç yanaşma ihtimali yok. Bu durumda ne yapıyorsunuz camlar nasıl temizleniyor ?

Öncelikle temizlik yapacak olan binanın keşfi yapılır gerçekten hiç yanaşma ihtimali yoksa böyle durumlarda ırata tekniği ile (iple erişim) tekniği ile silim yapmaktayız.
Bunun için çatıda ankraj bağlantı noktaları varsa kullanılır. Yoksa eğer yeni noktalar belirlenip ankrajlar çakılır. Bu bağlantı noktalarından faydalanarak dağcılık sertifikasına sahip cam silim yapan personellerimizle cam temizliğini yaparız.

Daha detaylı bilgi için

Whatsapp
Engin Dursun
Engin Dursun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?