Dezenfeksiyon İlaçlama

Dezenfeksiyon İlaçlama
03.01.2021
269

Dezenfeksiyon İlaçlama

Ev, ofis ve toplu alanlarda tüm yüzeylerde yaşayan mikroorganizmalar bulunmaktadır. En önemli özellikleri görünmeyen canlılardır ve bulaş yolu ile birden çok insana kolaylıkla ulaşım sağlayabilirler. Bu alanlar virüs, bakteri ve mantar yuvasıdır. Normal temizlik malzemelerine karşı oldukça dirençli birçok virüs ve bakteri vardır. Özelikle günümüzde Korona virus COVID-19 salgını nedeniyle birçok yaşam alanı düzenli olarak virüs SARS-COV-2’ye karşı dezenfekte edilmektedir. Virüs ve mikroorganizmalardan tamamen kurtulmak için yapabileceğiniz en etkili işlem “Sağlık Bakanlığı Onaylı” ürünlerle yapılacak olan dezenfeksiyon ilaçlama uygulaması olur. Dezenfeksiyon ilaçlama işlemi için hemen randevu alabilirsiniz.

Dezenfeksiyon İlaçlama Nasıl Yapıyoruz?

Dezenfeksiyon ilaçlama uygulamalarında kullandığımız dezenfektanlar, bitkisel, vegan, ekolojik çevre ve insana zararsız teknolojik ürünlerdir. Yenilikçi teknolojiye sahip bu ürünler farklı bitki türlerini kullanarak anti-mikrobiyal ve anti-kanserojen özellikteki ürünlerdir. Dezenfektan ürünlerimizin Sağlık Bakanlığı onay belgeleri mevcuttur. Bu sayede dezenfeksiyon ilaçlama uygulamalarımız doğaya ve insan sağlığına zarar vermemektedir.

Kullandığımız dezenfektan farklı virüs ve bakteri türleri üzerinde etkilidir. Tamamen biyolojik yöntemlerle elde edilen dezenfektan maddenin biyolojik dezenfektana dönüştürülmüştür. Toksik kimyasal, SLS, Paraben, BPA, Sülfat ve Silikon içermez, uygulama esnasında çevreye atık gaz salınımı olmaz. Sağlık başta olmak üzere, gıda, otel, toplu taşıma, okul, iş yerleri, askeriye, klimalar, hayvan çiftlikleri, kuaför, berber dükkanları, güzellik merkezleri, spor kompleksleri, toplu kullanım alanları, diş sağlığı ve benzeri sektörlerde etkin olan mikroorganizmaları öldüren veya çoğalmasını durduran, kimyasal içermeyen dezenfektanlar ile dezenfeksiyon ilaçlama yapılmaktadır.

Dezenfeksiyon İlaçlama Firması

Dezenfeksiyon ilaçlama firmasıhastalık yapan mikropların (bakteri, virüs, mantar vb.) kontrol altına alınması, üremelerinin engellenmesi ve dezenfektanlar ile tamamen ortadan kaldırılmaları işlemidir. Dezenfeksiyon ilaçlama işleminde en önemli unsur; kullanılan dezenfektanlar ve uygulamayı yapacak olan firmanın tecrübesidir. Firmamız her türlü alanda dezenfeksiyon ilaçlama işlemi gerçekleştirmektedir. Sağlık Bakanlığı/Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından verilen bütün belgelerimiz mevcut olup, Dünya Sağlık Örgütü(WHO) tarafından belirlenen standartlara uygun olarak dezenfeksiyon ilaçlama yapmaktayız. Sağlığınızı Tehlikeye atmayın. Dezenfeksiyon ilaçlama telefon numaraları ile bizlere ulaşarak hastalık etmenlerinden kurtulabilirsiniz.

COVİD-19 Salgını Dezenfeksiyon İlaçlama

Son günlerde görülen ve sonuçları itibari ile insanların ölümüne yol açan korona virüs için dezenfeksiyon ilaçlama önerilmektedir. SOS Danışmanlık dezenfeksiyon ilaçlama firması tecrübeli dezenfeksiyon ilaçlama firması olarak evde ya da iş yerlerinde dezenfeksiyon ilaçlama işlemi gerçekleştirmektedir. Çeşitli ortamlarda dezenfeksiyon ilaçlama işlemleri yapan firmamız, tecrübe sahibi olan ekip kadrosu bulunan firmalardan birisidir.

Dezenfeksiyon

Korona virüs aslında daha çok hayvanlarda görülen bir virüs türüdür. Hayvandan insana bulaşması sonrasında insandan insana hızlı bir şekilde yayılmaktadır. Korona virüsler, farklı türleri olan geniş bir virüs grubudur. İnsanlara bu virüsün bulaşması sindirim sistemi rahatsızlıklarına, solunum sistemi rahatsızlıklarına neden olmaktadır. Nezle, grip semptomları ile kendini gösteren virüs bazı kişilerde zatürreye kadar varan ağır sonuçlara neden olmaktadır. Diğer solunum yolu hastalıklarında olduğu gibi hastanın öksürmesi ve hapşırması ile etrafa saçtığı mikroplar sonucunda çok hızlı olarak yayılmaktadır. Bu virüsün adına ise koronavirüs COVID- 19 denilmektedir. Virüs nedeni ile hasta olan kişilerde yüksek ateş, burun akıntısı, öksürük ve solunum güçlüğü gibi sorunlar yaşanmaktadır.

Korona virüsün daha fazla yayılmasını önlemek için dezenfeksiyon ilaçlama yapılması gerekmektedir. En iyi dezenfeksiyon ilaçlama firması olarak tanınan SOS Danışmanlık hizmetleri profesyonel olarak dezenfeksiyon ilaçlama işlemi yapmaktadır. Firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda 7/24 verilen hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Dezenfeksiyon

Firmamız dezenfeksiyon ilaçlama hizmeti, haşere ilaçlama hizmeti, temizlik hizmeti ve ilaçlama malzemeleri hizmetleri verir. Müşteri memnuniyeti ve çevre sağlığına önem veren firmamız, sektörünün öncü markalarından biridir. Firmanın sunduğu dezenfeksiyon ilaçlama hizmeti, yaşam alanlarını gözle görülemeyecek mikroorganizmalardan arındırma işlemidir. SOS Danışmanlık firmamızın uzmanlığında uygulanan dezenfeksiyon ilaçlama işlemi, hijyenik yaşam alanları için etkili çözümler sunar. Uygulamalar, Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler kullanılarak uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilir. Salgın hastalıkların yaşandığı günümüz dünyasında okulların, hastanelerin, restoranların, alışveriş merkezlerinin, toplu konutların, toplu taşıma araçlarının, iş yerlerinin ve evlerin düzenli olarak dezenfekte edilmesi gerekir. Tüm bu yaşam alanlarında kapsamlı bir hijyen uygulaması sağlamaktayız. İlaçlama ve dezenfeksiyon ilaçlama işlemleri için bizlere ulaşarak kaliteli ve derinlemesine temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Whatsapp
Engin Dursun
Engin Dursun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?