Dilovası Böcek İlaçlama

Genellikle evler ve iş yerlerinde karşımıza çıkan haşereler, geç fark edildiği durumlarda çoktan hızla yayılmış hale gelmiş ve mutlaka ilaçlama gerektirmektedir. Böcek ilaçlama, oldukça dikkatli ve profesyonel ellerde yapılması gereken bir işlemdir. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı firmamız ve ilaçlarımız ile sizlerin sağlığını ön planda tuttuğumuz iş anlayışımızla haşerelerin ilaçlanmasını sağlayarak güvenli bir hizmet vermekteyiz.

Gebze böcek ilaçlama firmamızda, haşereler ve bunların ilaçlanmasına yönelik bilgili ve tecrübeli çalışanlarımız sayesinde en etkili yöntemler kullanılarak ilaçlama işlemi gerçekleştirilmektedir. Kokusuz, eşyalara zarar vermeyen, leke bırakmayan ve en önemlisi insan sağlığı açısından herhangi bir zararı olmayan ilaçlarımız ile %100 etkili ve garantili bir şekilde ilaçlama işlemini tamamlamaktayız. İlaçlama uygulamasının ardından yaşam alanlarınıza geri dönmeniz için sadece 2 saat geçmesi gerekir. Bu alanlarda temizlik yapılması için de 24 saat beklenmesi daha etkili bir sonuç alınması açısından faydalı olacaktır.

Böcek İlaçlama Firmamız Bünyesinde Verdiğimiz İlaçlama Hizmetleri

Dilovası Böcek İlaçlama
Dilovası Böcek İlaçlama

Sos Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri bünyesinde, farklı haşereler için farklı yöntemler ile ilaçlama işlemi yapılmaktadır. İlaçlama işlemlerimizde her zaman son teknolojileri takip ederek yenilikçi yaklaşımlar ile uygulamalarda bulunmaktayız. Dilovası Böcek İlaçlama firması olarak,

  • Karasinek ve sivrisinek,
  • Tahtakurusu,
  • Bit ve pire,
  • Hamam böceği ve türevleri,
  • Fare,
  • Çekirge,
  • Kulağa kaçan,
  • Güve,
  • Gümüş böceği,

gibi haşere ve kemirgenlerin ilaçlamasını yapmaktayız. İlaçlama işlemini gerçekleştiren ve bu alanda uzman olan çalışma arkadaşlarımız, ilaçlanan bölge ile alakalı gerekli bilgilendirmeyi yaparak, yaşam alanlarınızı en güvenli halde sizlere teslim etmektedirler. Hızlı bir şekilde çoğalan ve yayılan haşerelerin kimi insan sağlığı açısından tehlikeli iken kimi de eşyalara ve kıyafetlere zarar vermektedirler. Bu sebeple fark edildiği durumlarda hızlıca ilaçlama yapılması gerekmektedir. Her haşere için kullanılan ilaç farklıdır. İlaçlama işlemini kendiniz yapmaya çalıştığınızda aksi sonuçlar olabileceği gibi hiçbir etki görmemeniz de mümkündür. Bu sebeple ilaçlama uygulamalarını mutlaka bilir kişilerin yapması gerekmektedir.

Tüm ilaçlama işlemlerimiz standartlara uygun bir şekilde gerçekleştirilmekte olup müşteri memnuniyeti ana hedefimizdir. İlaçlama işlemi gerektiren durumlarınızda iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir veya whatsapp destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgilendirme uzman ekip arkadaşlarımız tarafından sağlanmaktadır.

Whatsapp
Engin Dursun
Engin Dursun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?