Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel Temizlik
23.07.2020
1.399

GEBZE ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK

Özellikle Marmara bölgesinde sanayi konusunda birçok kuruluş ve fabrika yer almaktadır.

Kuruluşlar faaliyetlerini gösterirken, zamanla kullanıma bağlı olarak binalarında kirlenmeler oluşmaktadır.

Yapılması gereken temizlik işlerinin bazıları profesyonellik gerektirmektedir.. Karşılaşılan kirlenmelere ne ile ne şekilde hangi oranda müdahale edileceği konusu profesyonellik ve tecrübe gerektirmektedir.

Sos danışmanlık olarak bizler alanında deneyimli ve son sistem cihazlarla endüstriyel temizlik hizmeti vermekteyiz.

Endüstriyel temizlik hizmeti, merkezi Gebze olan Sos Danışmanlık ve Temizlik Hizmetleri‘nin çalışma alanlarından bir tanesidir.

Endüstriyel kuruluşların dış cephe kompozit ve cam alanlarının, hem içeriden hem dışarıdan silinmesi, fabrika içerisinde yer alan makina ve cihazların temizliği, fabrika sert zemin ve epoksi yüzeyinde üzerinde oluşan forklift ve transpalet lastik izlerinin çıkartılması, endüstriyel temizlik alanında başlıca işlerimiz arasında yer almaktadır.

Çalıştığımız firmalar Periyodik aralıklarla bu hizmeti şirketimizden talep edebilir.

Fabrika bünyesinde çalışan temizlik personellerinin, rutin günlük temizlik işleri arasında yetişemediği ve profesyonel temizliğe ihtiyaç duyulduğu anlarda akla gelen ilk firma olmak misyonumuz arasında yer almaktadır.

İhtiyaç duyulan endüstriyel temizlik hususunda bizlere telefon yada mail yoluyla ulaşabilir, ücretsiz keşif hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sos danışmanlık olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler

Hizmet Görselleri

Bizlerden hizmet almak için iletişim formumuzu doldurabilir, telefon ya da mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz. SOS DANIŞMANLIK olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sıkça sorulan sorular
Endüstriyel temizlikte fiyatlar nasıl belirleniyor ?

Öncelikle talep edilen işin keşfi yapılır. Verilecek olan hizmetin ne kadar sürede kaç kişilik ekiple ve hangi ekipmanlar kullanılarak verileceğinin tespiti yapıldıktan sonra, maliyet hesaplaması çıkartılıp ücretlendirme ona göre belirlenir.

Fabrika zeminimizdeki epoksi yüzeyde forklift ve lastik izleri var, bunu çıkartabiliyormuyuz yoksa yeniden boya yaptırmamız gerekir mi ?

Öncelikle böyle bir temizlik hizmeti talebinde bulunduğunuzda hizmet verilecek alanın keşfi yapılır, eğer yüzeyde bir deformasyon söz konusu değilse boya yaptırmanızı gerek yoktur. Bunu kullandığımız özel solüsyonlar ve zemin yıkama makineleri ile çıkartıp eski görünümüne kavuşturabiliyoruz.

Fabrikanın içerisindeki havalandırma borularının üstlerini nasıl temizliyorsunuz ?

Öncelikle de talep edilen işin tespiti yapılır, içeride hangi yükseltici makineler kullanılacağına karar verilir. Ardından yapılan keşfe istinaden teklifte ayrıntılı olarak bilgilendirme yapılır. Makinelerin çalışamayacağı alanlarda dağcı personellere iple erişim tekniği kullanarak temizlik hizmetini gerçekleştiririz

Daha detaylı bilgi için

Whatsapp
Engin Dursun
Engin Dursun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?