Esenyurt Böcek İlaçlama

Esenyurt Böcek İlaçlama firmamız, İstanbul’daki birçok yere ilaçlama hizmeti vermektedir. Firmamız ilaçlama konusunda doğaya ve insana tamamen zararsız bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Buna karşılık böcekler konusunda %100 kesin ve garantili sonuçlar veren, Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü(WHO) tarafından onaylı ilaçlar kullanmaktayız. İşinde uzman çalışanlarımız ve uygun ekipmanlar ile sizlere hizmet sağlamaktayız. Böcek ilaçlama konusunda, sosyal farkındalık ve çevre sağlığı hizmetleri açısından firmamız onayı almıştır. Firmamızın kullandığı ilaçlar sayesinde, böcek sorunlarınız %100 kesin ve garantili şekilde çözüme kavuşacaktır.

İstanbul böcek ilaçlama konusunda 7/24 kesintisiz hizmet veren firmamız ile, karşılaştığınız sorunları en iyi hizmetlerle sağlamaktayız. Esenyurt Böcek İlaçlama Firmamızın dikkat ettiği en önemli şey, insanların sağlıdır. Bu yüzden hizmet verirken kullanılan ilaçlar bütün kontrollerden geçip, insan sağlığına zararsız onaylarını almıştır. Esenyurt Böcek İlaçlama firmamızın kullanmış olduğu ilaçlama yöntemlerin de genel olarak, sıvı ilaçlar kullanılmaktadır. Bunlar kokulu ve kokusuz olmak üzere ikiye ayrılıyor. Bunun dışında, jel ilaçlama, fare istasyonu ve ULV ilaçlama yöntemlerimiz ile her türlü böcek ilaçlaması yapmaktayız. Yaptığımız her hizmette, böcek sorunun yok olmasına kesin gözüyle bakabilirsiniz. Birçok açık ve kaplı alanlarda hizmet güvenli ve zararsız ilaçlama yapmaktayız.

Esenyurt Böcek İlaçlama
Esenyurt Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlama Uygulama Alanları

İlaçlama yaptığımız böcek ve haşere türlerinden bahsedecek olursak bunlar; pire, fare, hamamböceği, uyuzböceği, karafatma, karınca vb. birçok böcek türlerinde ilaçlama hizmetleri vermekteyiz. Uygulama alanlarımız; ev, bahçe, site, AVM, işyeri, araç içi, fabrika vb. yerlerde ilaçlama hizmetleri vermekteyiz. Ev ilaçlama, en önem verilen alanlardan biridir. Kapalı alanlarda böcek yayılımının hızlı olması sebebiyle bu tip yerlere bir an önce ilaçlanma işleminin başlanması gerekir. Özellikle yaz aylarında böcekler daha çok artmaktadır. İlaçlamamızı yaparken kullanılan malzemelerin insan ve hayvan sağlığını etkilemeyen onaylı ilaçlardır. İnsan, doğa ve hayvanların sağlığı bizim için çok önemli bir unsurdur. Bu yüzden bizi tercih ederken bu konuda sonsuz güvenebilirsiniz. Esenyurt Böcek İlaçlama Firmamız sayesinde, işinde eğitim almış çalışanlarımız ve uzman ekipmanları ile evinizdeki böceklerden hiçbir zarar almadan kurtulacaksınız. Firmamız buna %100 garanti vermektedir.

Whatsapp
Engin Dursun
Engin Dursun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?