Ev Dezenfeksiyonu

Ev Dezenfeksiyonu
03.01.2021
413

Ev Dezenfeksiyonu

Zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz evimizde kendimizi güvende hissetmek isteriz. Peki gerçekten güvende miyiz? Özellikle bebeklerimiz veya çocuklarımız için evimiz ne kadar sağlıklı? Sık kullandığımız alanlarda dip köşe temizlikle bile yok edilemeyen birçok virüs ve bakteri bulunmaktadır. Ev dezenfeksiyonu hizmetlerinde kullandığımız dezenfektan ürünleri Covid-19’ a karşı etkili olduğu ve kullanıldığı yüzeylerdeki virüsleri, Covid-19 dahil olmak üzere etkisiz hale getirerek evinizdeki tüm zararlı canlıları yok eder. %100 bitkisel, Sağlık Bakanlığı onaylı ev dezenfeksiyonu hizmetimizle evini dezenfekte ettirmenin şimdi tam zamanı.

Ev Dezenfeksiyonu Nasıl Yapılır?

Ev yapımı dezenfektanlar veya sirke ile dezenfekte yöntemi ev dezenfekte etmek için tek başına yeterli değildir. Peki ev temizliğinde en iyi dezenfektan hangisidir? Ev dezenfeksiyonu nasıl yapılır? Hijyenik bir ev ortamı sağlamak için evi profesyonel yüksek düzey dezenfektanlar ve özel dezenfeksiyon makinesi ile dezenfekte etmek gerekir. Sık kullandığımız banyo, mutfak gibi ıslak alanlar, dışarıdan geldiğimizde tuttuğumuz kapı kolları, lavabo bataryaları ve sık dokunduğumuz yüzeylerde görünmeyen bakteri ve virüslere kesin çözüm SOS Danışmanlık firmamızın bünyesinde bulunan profesyonel ev dezenfeksiyonu işlemidir. Bundan sonra ev nasıl dezenfekte edilir? diye düşünmek zorunda değilsiniz. Uyguladığımız ev dezenfeksiyonu teknikleri ile teknolojik dezenfektan makinesi yardımıyla püskürtülen dezenfektan solüsyonları ortamda tutunur, %99.99 etki ederek virüs ve bakterilerin metabolizmasını bozar, üremelerini engeller. Size de sadece evinizde güvenle oturmak kalır. Ev dezenfeksiyonu fiyatları ne kadar sorusu aklınıza gelebilir. Ev dezenfeksiyonu fiyatları ve dezenfeksiyon işlemi detaylı bilgi için SOS Danışmanlık firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

SOS Danışmanlık firması ekipleri ev dezenfeksiyonu işlemi için dezenfektanın ULV dezenfeksiyon cihazı ile ortama püskürtülmesiyle gerçekleştirmektedir. Dezenfeksiyon ile kapalı olan her alana kapalı alan dezenfekte işlemi yapmaktadır. Dezenfeksiyon diğer dezenfeksiyon yöntemleri arasında en etkili yöntemlerden biridir. Dezenfeksiyon öncesi veya sonrası ev temizliğine ihtiyaç duymazsınız. Profesyonel ekibimiz kısa süre içinde etkili bir biçimde evinizi dezenfekte edecek.

Ev Dezenfeksiyonu ile Korona virüsten Korunun

Son zamanlarda hepimizin gündeminde korona virüsü var. Korona virüsten korunmak ve sağlığımızı korumak için yapmamız gerekenler ise belli. Zorunlu olmadıkça evden çıkmamak, sosyal mesafeye dikkat etmek ve elbette hijyene önem vermek. Elleri sık sık yıkamak, bunun mümkün olmadığı durumlarda kolonya ya da alkol bazlı el antiseptiği kullanmak, kişisel hijyeni sağlamak için oldukça önemli. Fakat sadece el temizliği, korona virüsü de dâhil olmak üzere virüs kaynaklı hastalıklardan korunmak için yeterli olmayabilir. Yaşam alanınızı da temizlemeniz şart. Peki, ev dezenfeksiyonu sağlamak için ne yapmalı?

Ev temizliğinin daha verimli olmasını sağlayacak ve sağlığınızı korumanız konusunda size yardımcı olacak bir öneride bulunmak istiyoruz. Kişisel temizlik kadar yaşam alanlarımızın temizliğine de gerekli özeni vermeliyiz. Evlerimizde temizlik ve diğer önlemleri aldıktan sonra ev dezenfeksiyonu işlemini de profesyonel yardım alarak yaptırmalıyız. Çünkü evlerimizde aldığımız önlemler ve temizlik işlemleri zararlı canlıları ortamdan % 100 yok etmek için yeterli değildir. Kullanılan çamaşır suyu, ağır kimyasalların etkili olmadığı canlılar evlerimizde yaşamını sürdürmektedir. Hatta üreyerek çoğalır ve tüm evi sarabilir. Bu nedenle etkili ev dezenfeksiyonu için mutlaka profesyonel ev dezenfeksiyonu işlemi yapılmalıdır.

Ev Dezenfeksiyonu

Ev dezenfeksiyonu profesyonel işlemi yapıldıktan sonra sizlerde gerekli önlemleri alarak evinizi ve ailenizi korona virüs ve diğer zararlı virüslerden koruyabilirsiniz. Aile bireylerinin sık sık dokunulan yüzeylerin (örneğin: masalar, kapı kolları, ışık anahtarları, tutamaklar, masalar, tuvaletler, musluklar, lavabolar ve elektronik cihazlar) ev temizleyicileri ile pratik olarak yapabilirler. Temizlik ve dezenfektan etiketleri, eldiven giymek ve ürünün kullanımı sırasında iyi bir havalandırma olduğundan emin olmak gibi ürünü uygularken almanız gereken önlemler de dahil olmak üzere temizlik ürününün güvenli ve etkili kullanımı için talimatlar içerir. SOS Danışmanlık ekipleri olarak ağır kimyasal, dezenfektan kullanımından kaçınmanızı tavsiye ediyoruz. Profesyonel kullanım gerektiren ürünler için firmamıza başvurmalısınız. Temizlik yapayım derken sağlığınızdan olmayın.

Ev dezenfeksiyonu belirli aralıklar ile profesyonel kurum ve kuruluşlar ile yapılması gerekmektedir. Bilinçsiz ya da yeterlilik belgesi, onayları olamayan kişilerin dezenfeksiyon çalışması yapmasına asla izin vermeyiniz. SOS Danışmanlık firmamızı arayarak ev dezenfeksiyonu işlemini gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Uzman ve donanımlı ekiplerimiz ile sağlıklı ev ortamı oluşturarak sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığını önemsiyoruz.

Whatsapp
Engin Dursun
Engin Dursun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?