Fatih Böcek İlaçlama

Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda bulunan haşerelerden kurtulmak adına yapılan uygulamalara böcek ilaçlama denmektedir. Bu uygulamaların profesyonel kişilerce yapılması gerekmektedir. Çünkü tecrübesizler tarafından yapılan uygulamalar pek çok sorunu beraberinde getirebilir. Firmamız Sos Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri; Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından belirlenen standartlara uygun bir şekilde alanında uzman ve yetkili personellerimizle birlikte tüm yaşam alanlarında her türlü haşereyle mücadele etmek adına hizmet vermektedir.

İç Mekan Böcek İlaçlama Hizmeti

Ev, ofis, mağaza, apartman içi, gibi iç mekanlarda yaşadığınız ya da yaşayabileceğiniz böcek, haşere kaynaklı sorunların çözümü adına firmamız profesyonel ekibiyle beraber İstanbul böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Yaşam alanlarınızı ve sağlığınızı tehdit eden bu sorunlardan sizleri kurtarmak için hizmet veren deneyimli ekibimiz her türlü böcek ve haşereyle mücadele etmektedir ve %100 etkili ve garantili sonuçlar elde etmektedir.

Açık Alan Böcek İlaçlama Hizmeti

Özellikle yaz mevsiminde fare, sivrisinek, pire, karınca gibi zararlı hayvanlar  dış mekanlarda sıklıkla görülmektedir. Bu zararlı canlılardan kurtulmanın tek yolu yeşil alanları ve bahçeleri belirli zamanlarda profesyoneller tarafından ilaçlatmaktır. Firmamız deneyimli ekibiyle beraber bu zararlı canlılardan kurtulmanız için ilaçlama hizmeti vermektedir.  Firmamız açık alanlara uygun olarak geliştirilen kokulu ilaçlama tekniğiyle ve bu ilaçlama tekniğine uygun makinelerle ilaçlama gerçekleştirmektedir. %100 etkili ve garantili sonuçlar elde elde eden firmamız, ilaçlama işleminin sonunda sizlere huzurlu ve sağlıklı yaşanabilir açık alanlar teslim etmektedir.

Fatih Böcek İlaçlama
Fatih Böcek İlaçlama

Fatih Böcek İlaçlama Hizmetleri

Deneyimli ve uzman ekibiyle beraber Fatih böcek ilaçlama hizmeti veren firmamız, uzman ekibiyle beraber yaşam alanlarınıza gelerek öncelikle ücretsiz keşif gerçekleştirmektedir. Daha sonra  mekanınızın özelliklerine,  böceklerin türlerine ve yoğunluklarına göre bir planlama yapmaktadır ve belirlenen günde ilaçlama işlerini yerine getirmektedir. Bu plan dahilinde hizmet sunan firmamızın ilaçlama fiyatları ise yine bu unsurlara bağlı olarak uygun fiyatlardan belirlenmektedir. Siz de yaşam alanlarınızda yaşadığınız ya da yaşayabileceğiniz haşereler kaynaklı sorunların önüne geçmek için profesyonel bir yardım arayışı içerisindeyseniz bize ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan irtibat bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Engin Dursun
Engin Dursun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?