Filo Araç Temizliği

Filo Araç Temizliği

GEBZE FİLO ARAÇ TEMİZLİĞİ

Sos Danışmanlık ve Temizlik Hizmetleri şirketi olarak bölgede filo araç temizliği hizmeti de vermekteyiz.

Faaliyet alanlarımızdan bir tanesi de fabrikaların ve iş yerlerinin kullanmış olduğu araçların iç döşeme temizliği gelmektedir.

Kullanıma bağlı olarak, zamanla otomobil veya araçların koltuk döşemeleri ve zemin döşemelerinde oluşan lekeler-kirler kullanıcılar için bir sorun olarak karşısına çıkmaktadır.

Firmamız bizden talep edildiği takdirde tüm araçlar için toplu olarak temizlik hizmeti vermektedir.

Araç temizliği yaparken kuru köpük sistemi ile temizlik yapmaktayız.

Uygulamayı alanında deneyimli operatörlerimiz ve profosyonel ekipmanlarımız ile gerçekleştirip, uygulama yapıldıktan sonra uygun hava koşullarında ortalama 2-3 saat içerisinde kuruma ve araçların kullanıma hazır hale gelme garantisi veriyoruz.

Hizmet Görselleri

Bizlerden hizmet almak için iletişim formumuzu doldurabilir, telefon ya da mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz. SOS DANIŞMANLIK olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sıkça sorulan sorular
Temizlik için sirket araçlarımızı size mi getirmemiz gerekiyor ?

Randevu sistemi ile çalışmaktayız, Karşılıklı olarak gün belirlendikten sonra, araçlarınızı yerinden oynatmadan mobil ekibimiz gelerek yerinde detaylı temizlik işlemini yapmaktadır.

Kuru köpük sistemi nedir?

Kuru kopuk sistemi, özel kuru köpük şampuanı ve kuru köpük jeneratörü yardımı ile, oluşturulan köpüğün çeşitli aparatlar yardımı ile döşeme yüzeyine yayılıp, fırçalama yöntemi ile kirlerin kabartılması ve vakum cihazı ile bu kirlerin yüzeyden arındırılması işlemidir. Kuru köpük sistemi sayesinde döşemenin kuruma süresi, uygun hava koşulları sağlandığında ortalama 2-3 saat gibi kısa bir süredir.

Daha detaylı bilgi için

Whatsapp
Engin Dursun
Engin Dursun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?