Garantili Pire İlaçlama – Pire Ekolojisi

Garantili Pire İlaçlama – Pire Ekolojisi
23.10.2021
818

Garantili pire ilaçlama hizmetleri Sos Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri firmamız tarafından uzman ekiplerle beraber verilir. Pirelerle mücadele yöntemleri için teknolojik ve modern cihazlar, insan sağlığına zararı olmayan Sağlık Bakanlığı onaylı kimyasallar kullanılmaktadır. Halk sağlığını korumak amaçlı verilen tüm hizmetlerimiz gerekli denetimlere tabi tutulur ve onaylıdır.

Pire İlaçlamada Garanti olur Mu?

Sos Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri firmamızın tüm hizmetleri garantilidir. Hem yaşam alanlarında hem de hayvanlarda yaşayan pirelerin yok edilmesinde firmamız üstün başarılara imza atmaktadır. Özellikle evcil hayvanlarda sıklıkla pireler görülebilir. Evcil hayvanları pirelerden arındırmak pek mümkün değildir. Bu nedenle evlere bulaşan pireleri yok etmek için böcek ve pire ilaçlama hizmeti almak gerekir. Pire ve böcek ilaçlama çalışması için profesyonel destek veren firmamızdan uygun fiyatlarla pire ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Pireler

Pireler türlerine göre boy ve yapıları farklılık gösterebilir. Bir ila dört milimetre arasında pire çeşitleri bulunur. Oldukça sağlam yapılı ve boylarına oranla kat kat fazla zıplama özelliği gösterir. Parazit olarak insan ve hayvan vücudunda beslenerek yaşamını sürdürür.

Dişi pireler 50 adet yumurta bırakabilir. Bir dişi pire yaşamı boyunca yaklaşık 400 adet yumurta bırakır. Pireler yumurtalarını, hayvanlar üzerinde, koltuk, halı gibi tüylü alanlarda, yer veya duvar çatlakları arasında bırakır. Yumurtaların olgunlaşması için gerekli olan oda sıcaklığı 10 santigrat ve üzeridir. 10 santigrat derecenin altında sağlıklı gelişemezler. Bu nedenle pireler sıcak ortamları sever.

Garantili Pire İlaçlama
Garantili Pire İlaçlama

 Pire Larvaları Nasıl Erişkin hale Gelir?

Pire larvalarının oluşumları 3-10 gün sürer. Yumurtadan çıkan larvalar deri, dışkı ve organik kalıntılar il beslenir. Pireler yetişkin hale gelene kadar kan emmez.

Larvalar 7 ila 14 gün içinde pupa evresine geçer. Uygun koşullar sağlandığı sürece pupalar hayatını devam ettirir. Yetişkin pirelerin yaşam süresi en fazla 12 haftadır. Bu süre zarfında birçok kez çoğalarak istilaya neden olur.

İnsan piresi

Kedi piresi

Toz piresi

Köpek piresi

Gibi daha birçok pire çeşitleri gözlenir. Bu pireler çoğaldıkça insan hayatını tehdit eden olumsuzluklara neden olur. Köpek pireleri genelde insanların bacaklarını ısırır. Pire ısırıkları kırmızı yuvarlak şekildedir. İnsanda huzursuzluk ve ciddi anlamda kaşıntıya sebep olurlar. Bu kaşıntılar sonucu cilt rahatsızlıkları, alerjik reaksiyonlar başlar. Cilt hassasiyeti olan bireylerin pire kaşıntılarını olabildiğinde kaşımamaları, en kısa sürede bir sağlık kuruluşuna danışması önerilir.

Pire Isırığı Alerjisi

Pire ısırığı kaşınması alerjik ve enfeksiyon riskini arttırır. Özellikle hassas ciltler için ciddi sorunlar ortaya çıkarır. Pire ısırığı için yapmanız gereken tek şey tıbbi destek almaktır. Hassas ciltlerin kaşınması sonucunda daha büyük ve sulu yaralar oluşur. Pire etkili yan etkileri yok etmek için ilaç tedavisi uygulanmalıdır.

En Etkili ve Garantili Pire İlaçlama Yöntemi

Pirelerle mücadele yönteminde en etkili yol profesyonel böcek ilaçlama hizmeti almaktır. Garantili böcek ilaçlama hizmeti veren Sos Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri firmamız etkili ilaçlama yöntemleri kullanarak pireleri %100 yok edecek.

Garantili Pire İlaçlama
Garantili Pire İlaçlama

Pire İlaçlama Nasıl Yapılır?

Pire ilaçlama gerek ev gerek iş yeri gibi tüm mekanlarda yapılan çalışmalardır. Pire ilaçlamada genel olarak etkili ve kalıcı ilaçlama yöntemi uygulanır. Etkili ve kalıcı çözüm sisleme cihazları ile yapılan ilaçlamalarda garantili pire ilaçlama çalışmaları yapılır. Özellikle kapalı alanlarda başarı oranı daha yüksektir.

En Fazla Pire Şikayet Dönemleri

Pireler sıcak ortamları sever. Bu nedenle pireler en fazla bahar ve yaz aylarında görülür. Mayıs ayı gibi başlayan pire şikayetleri önlem alınmazsa çok kısa sürede istilaya neden olur. Pireler kanla beslenen parazitler olduğu için insan ve hayvanlarda ciddi zararlar gösterir.

Pirelerden kurtulmak için en etkili yöntem garantili pire ilaçlama çalışmalarıdır. Sıcağı çok seven pireler genel olarak tüylü eşyalar arasında yaşamayı tercih eder. Bir tane görülen pirelerden bir şey olmaz diye düşünüyorsanız büyük bir yanılgı yaşayabilirsiniz.

Çünkü pireler çok kısa sürede ve çok hızlı çoğalırlar. Bu nedenle erken önlem ve profesyonel kişilerden pire ilaçlama, böcek ilaçlama hizmeti almalısınız. Garantili pire ilaçlama firması ararken firmanın güvenilir olmasına özen göstermelisiniz. Mağduriyet durumunuzu daha çok arttırmamak için güvenilir firmalar her zaman tercihiniz olmalı.

Whatsapp
Engin Dursun
Engin Dursun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?