Güngören Böcek İlaçlama

Güngören Böcek İlaçlama firmamız,  Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı belgeye sahip olmakla birlikte, İstanbul şehrinde ilaçlama yapılması gereken bölgelere ilaçlama hizmetini yüksek kalitede ve güvenilirlikte vermektedir. Güngören böcek ilaçlama, işyeri, ev ve bir çok farklı yerleşim alanında bulunan haşereleri yok ederek standart kurallar çerçevesinde hizmet vermektedir.

İlaç firmamız, İstanbul böcek ilaçlama alanında haşere ve haşere benzeri tüm zararlı böceklerin imha edilmesi için gerekli olan belgelere sertifikaya sahiptir. Firma haşere ve zararlı böceklerin imha edilmesi için gerekli olan sorumluluklarını görevleri dahilinde yerine getirmektedir. Bununla birlikte, ilaçlama faaliyetlerine yönelik olarak gerekli olan yetki belgesine ve yeterlilik sertifikalarına sahip olmaktadır.

Sos Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri kapsamında ilaçlama hizmetlerimiz en etkili sonucu verecek şekilde yerine getirilmektedir. Haşere ve zararlı böcek türleri içinde yaygın olarak görülen hamam böcekleri kendi türlerine göre tespit edilerek %100 etkili ve garantili şekilde ilaçlama yapılmaktadır. Bununla birlikte, böcek ilaçlama işlemlerimizden sonra kontrol faaliyetlerimizle yüksek kaliteyi garanti etmekteyiz. Bununla birlikte, haşere böcekler çıkmadan öce, çıkabilecekleri alanlar tespit edilerek ve çıkma ihtimali düşünülerek mutlaka yerleşim alanlarının uygun zamanda ve düzenli olarak ilaçlanması önemlidir. İlaçlama hizmetlerimiz büyük bir titizlikle hijyenik olarak yapılmaktadır.

Güngören Böcek İlaçlama
Güngören Böcek İlaçlama

İlaçlama Alanları

İlaçlama faaliyeti gösterdiğimiz alanlar çok çeşitli olmaktadır. Haşere ve zararlı olan böceklerin olabileceği yerler; alışveriş merkezleri, apartman, ev ,fabrika, işyerleri, cafeler, hastaneler, okullar ve benzeri bir çok yerleşim alanı olabilmektedir. Tüm kurum ve kuruluşlara ilaçlama hizmetini sağlamaktayız. Böcek ve zararlı haşereleri yok etmek için yapılan ilaçlama faaliyetlerimizde ev yada apartmanda banyo, mutfak gibi çeşitli şekillerde uygun bulunan yerlere ilaç uygulaması yapılmaktadır. Uygulama öncesi böcek ve tür tespiti yapılır. Bunun yanı sıra, işyerleri ve fabrikalar için yapılan ilaçlama işlemlerimiz kapsamlı şekilde yürütülmektedir. Her bölge ve alan için farklı yöntemler denenmektedir. Tüm zararlı ve haşere böceklerinin ilaçlanması işlemlerinde amaç etkili sonuçlara kısa sürede ulaşmaktır. Apartman ilaçlama faaliyetlerinde apartman içindeki tüm dairelerin de düzenli olarak ilaçlama kapsamına alınması önemlidir.

Whatsapp
Engin Dursun
Engin Dursun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?