Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
SOS Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri
SOS Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri
Firmamız Hakkında

Türkiye genelinde hizmet veren SOS Danışmanlık , deneyimli kadrosu ile, işletmelerin temizlik hizmetlerini ve ilaçlama konusundaki tüm süreçleri en kısa sürede ve en uygun maliyetlerle karşılamayı hedeflemektedir.


SOS Danışmanlık olarak bizler yenilikçi, dürüst, güvenilir, müşteri odaklı bir yaklaşım sergileyerek temizlik , böcek ilaçlama ve haşere ile mücadele hizmetlerinde ekonomik bir çözüm ortağınız olma iddiasındayız.


Müşteri odaklı yaklaşımımız ile her zaman en iyisini sunmayı hedefliyoruz.


Temizlik hizmetleriniz için talepte bulunmanız durumunda ekiplerimiz ön görüşme, fizibilite çalışmaları için sizleri ziyaret ederek detaylı değerlendirme yaparlar.

Yapılan görüşme ve değerlendirmeler sonrasında tarafınıza detaylı bir teklif çalışması gönderilir.


Hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı bir bilgilendirme yapabilmemiz ve size kendimizi daha yakından tanıtabilmemiz için size uygun olan bir zaman bir araya gelmeyi çok isteriz.

Bunun için lütfen info@sosdanismanlik.com.tr adresine sizin belirttiğiniz gün ve saati bildiren toplantı zamanını kararlaştırmak için sizi aramamızı istediğinizi belirten e-posta atmanız yeterli olacaktır.

Çözüm Ortağınız

Adından da anlaşıldığı üzere SOS Danışmanlık olarak verdiğimiz hizmetler konusunda yardıma ihtiyaç duyduğunuz her alanda çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

adalar böcek ilaçlama anadolu yakası böcek ilaçlama araç temizliği arnavutköy böcek ilaçlama ataşehir böcek ilaçlama avcılar böcek ilaçlama avrupa yakası böcek ilaçlama bahçelievler böcek ilaçlama bakırköy böcek ilaçlama bayrampaşa böcek ilaçlama bağcılar böcek ilaçlama başakşehir böcek ilaçlama başiskele böcek ilaçlama beykoz böcek ilaçlama beşiktaş böcek ilaçlama böcek ilaçlama böcek ilaçlama fiyatları cam silimi canlı yakalama tuzakları covid19 dezenfeksiyon dış cephe temizliği fare istasyonu fare tuzağı filo araç temizliği gebze inşaat temizliği gebze ofis temizliği inşaat sonrası temizlik istanbul böcek ilaçlama iş yeri dezenfeksiyon iş yeri temizliği kakalak ilaçlama kalorifer böceği ilaçlama kemirgen ilaçlama kocaeli böcek ilaçlama kocaeli ilaçlama koronavirüs dezenfeksiyon kristal cilalama periyodik temizlik sos danışmanlık tekne temizliği tekne ve yat temizliği ulv ulv dezenfeksiyon yat temizliği

Whatsapp
Engin Dursun
Engin Dursun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?