İlaçlama Hizmetleri – İlaçlama Hizmeti Nasıl Alınmalı?

İlaçlama Hizmetleri – İlaçlama Hizmeti Nasıl Alınmalı?
22.10.2021
1.126

İlaçlama hizmetleri veren birçok firma bulunmaktadır. Böcek ilaçlama, haşere ilaçlama, kemirgen ilaçlama, dezenfeksiyon, temizlik gibi birçok hizmeti sunan böcek ilaçlama firmaları arasında en güvenilir olanı hangisi? Doğru ilaçlama firması nasıl tercih edilmeli?

İlaçlama hizmetleri konusunda hizmet veren Sos Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri firmamız uzun zamandır sektörde hizmet sunuyor. İlaçlama ve dezenfeksiyon hizmetleri almak için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Bugüne kadar siz değerli müşterilerimizden aldığımız referanslarımız güvenilirliğimizin kanıtıdır. Ruhsatlı böcek ilaçlama şirketi olarak halk sağlığını önemsiyor ve %100 garantili haşere ilaçlama çalışmaları yapıyoruz.

İlaçlama Hizmetleri Nasıl Alınır? Doğru İlaçlama Firması Seçimi

İlaçlama hizmetleri profesyonel kurumlardan alınması gereken bir hizmettir. Haşere ilaçlama işlemi sadece bir pompa yardımı ile yapılan bir işlem değildir. Doğru ve etkili ilaçlama hizmetinin alınması için haşere ilaçlama firması seçimi önem taşır.

İlaçlama Hizmetleri
İlaçlama Hizmetleri Nasıl Alınır?

Hizmet aldığınız firmanın Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere tüm onay ve izin belgelerinin eksiksiz olması gerekir. Bu belgeler içerisinde;

  • İşyeri açma ve Çalışma Ruhsatı
  • Mesul Müdür Belgesi
  • Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi
  • Biyosidal Ürün Uygulayıcı Belgesi bulunmaktadır.

İlaçlama hizmetleri alırken dikkat etmeniz gerekenler listesi başında firmanın T.C Sağlık Bakanlığından onaylı bir ”Halk Sağlığını Koruma Amaçlı Böcek İlaçlama” olmasına dikkat ediniz.

Haşere İlaçlama Hizmetlerinde Kimler Çalışabilir?

İlaçlama hizmetleri profesyonel bireyler tarafından uygulanmalıdır. Bu bireyler Sağlık Bakanlığı ilgili eğitimleri alıp, sınavlarda başarı elde eden personeller ilaçlama hizmetleri kurumlarında çalışabilir.

Sos Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri firmamız bünyesinde çalışan tüm ekiplerimiz alanında uzman olarak yetiştirilmektedir. Çağrı merkezinden ilaçlama personellerine kadar tüm bireyler gerekli eğitimleri alarak görevlendirilir. Sertifikalı ve eğitimli personellerimiz haşere ilaçlama, haşere kontrol alanlarında üstün başarılar sergilemektedir.

Apartman İlaçlama Hizmetleri

Apartmanlar ortak yaşam alanlarıdır. Böcek istilasının sık görüldüğü apartmanlar düzenli olarak temizlenmeli ve böceklere karşı önlem alınmalıdır. Apartman ilaçlama da kullanılan ürünler hedef kitlelere olduğu kadar insan sağlığını da tehdit etmektedir. Bu nedenle ilaçlama da çalışan personellerin profesyonel olması gerekir.

Apartmanlar haşerelerin girebileceği kolay alanlardır. Böcek oluşumunu ve yuvalanmasını önlemek için apartman içini ve çevresini düzenli olarak temizlemek basit bir önlem olabilir. Ancak etkili bir yöntemdir. Çünkü böcek ve haşereler pis ortamlarda yaşar ve hızla çoğalır. Bu nedenle apartmanın her alanı düzenli olarak temizlenmelidir. Apartman ilaçlama hizmeti almak için profesyonel ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bireysel İlaçlama Yapmak Doğru Mu?

Bireysel böcek ilaçlama mücadelesi sık karşılaştığımız bir durumdur. Oldukça yanlış bir uygulamadır. İlaçlama çalışmaları ciddi bir çalışmadır. Böcek ilaçlama için kullanılan kimyasal ürünler insan sağlığını da tehdit eder. Özellikle küçük çocukların bulunduğu yaşam alanlarında bireysel haşere ilaçlama yapmak uygun bir davranış değildir. Eğer böcek ilaçlama konusunda yeterli deneyim ve eğitime sahip değilseniz ciddi olarak risk altındasınız. Kullanacağınız kimyasal böcek ilaçlama ürünleri etki mekanizması antidotları, insan vücudu üzerinde istenmeyen problemleri oluşturabilir. Bu tür olumsuzluklarla karşılaşmamak için bireysel böcek ilaçlama uygulaması yapmayınız.

Doğru Böcek İlaçlama Hizmetleri Nasıl Yapılır?

İlaçlama Hizmetleri
Doğru İlaçlama Hizmetleri Nasıl Alınır?

Sos Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak profesyonel ilaçlama hizmetleri sunuyoruz. Yaptığımız başarılı çalışmalar neticesinde edindiğimiz güven ve müşteri memnuniyetleri firmamızın esas çalışma politikalarıdır. İlaçlama hizmetleri verirken;

Müsaitlik durumunuza göre haşere ilaçlama randevusu verilir.

Randevu gününüzde adrese gelen ekipler haşere türünü ve yoğunluğunu belirlemek için keşif çalışmaları yapar.

İlaçlama yöntemi ve böcek ilaçlama fiyat bilgisi sizlere aktarılır. Sizlerin onayı olmadan hiçbir işlem yapılamayacaktır.

İlaçlama öncesi alanda bulunan eşyalar muhafaza altına alınır. Zarar görebilecek her eşya koruma amaçlı ortamdan uzaklaştırılır.

Böcek alanları hassas çalışmalar ile ilaçlanır.

İlaçlama sonrasında yapmanız gerekenler konusunda ekiplerimiz detaylı bilgi vererek adresten ayrılır.

İlaçlama yapılan adres haşerelerden tamamen temizleninceye kadar gözetim altına alınır.

Garantili böcek ilaçlama hizmeti alan tüm müşterilerimizin adresleri böceklerden tamamen kurtuluncaya kadar ekiplerimiz sürekli olarak destek vermektedir.

İlaçlama hizmetleri kapsamında hizmet veren birçok kurum ve kuruluş bulunmaktadır. İstanbul ve çevresinde güvenilir haşere ilaçlama firması arayışındaysanız doğru adrestesiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı ilaçlama hizmetleri almak için Sos Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri firmamızın uzman ekipleriyle hemen iletişime geçin.

Whatsapp
Engin Dursun
Engin Dursun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?