İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

GEBZE İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

Yeni inşa edilen binalarda veya yapılan tadilatlar sonucunda ortaya ciddi bir inşaat sonrası kiri çıkmaktadır.

Normal yapılan temizliklerde ve ehil olmayan kişilerce yapılan temizlik işlemi kötü sonuçlar doğurabilmektedir.

Temizlikte kullanılan yanlış ürün ve aparatlar yeni uygulanmış malzemelere kalıcı zararlar verebilmektedir.

SOS Danışmanlık ve Temizlik Hizmetleri Şirketi olarak önerimiz, yaşanabilecek bu sıkıntıların önüne geçmek adına profesyonel firmalardan yardım almanızdır.

İnşaat sonrasında temizlik işlerinde yaptığımız uygulamalar,Cam yüzeylerdeki etiket, folyo, alçı, boya, harç kalıntılarının kazınması ve sonrasında uzman cam silici personel tarafından uygun cam temizleme solüsyonları kullanılarak cephenize zarar vermeden temizlik yapılmaktadır.

Kullanılan ahşap mobilyaların üzerindeki folyoların, soyulması ve varsa boya alçı vs. kalıntıların uygun aparatlar yardımı ile yüzeyden alınması işlemi yapıldıktan sonra uygun temizlik solüsyonları ile bakımı ve temizliğinin yapılması sağlanmaktadır.

Zemine seramik uygulaması yapılırken kullanan derz dolgu, tüm yüzeye bulaşmakta ve kalıntıya neden olmaktadır. Bez ile silim yapılarak bu kalıntıların yüzeyden alınması olanaksızdır, SOS Danışmanlık ve Temizlik Şirketi olarak uzman ekip, ekipman ve temizleme solüsyonları ile uygulama yapıp, zemine zarar vermeden vitrindeki ilk haline döndürerek  profesyonel temizlik hizmeti vermekteyiz.

Laminant yüzeylerdeki inşaat tozunu almak profesyonel ekip ve ekipman gerektiren bir uygulamadır. Normal paspas silim yöntemi ile yüzeydeki kir ve buğulu görüntüyü ortadan kaldırmak mümkün değildir. SOS Danışmanlık ve Temizlik Hizmetleri Şirketi olarak uzman ekip, ekipman ve solüsyonlar yardımı ile yüzeydeki tüm kir alınarak, zemin showroomdaki ilk haline döndürülmektedir.

Hizmet Görselleri

Bizlerden hizmet almak için iletişim formumuzu doldurabilir, telefon ya da mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz. SOS DANIŞMANLIK bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sıkça sorulan sorular
İnşaat sonrası soru

Cevap

İnşaat sonrası soru

cevap

Daha detaylı bilgi için

Whatsapp
Engin Dursun
Engin Dursun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?