İzmit Böcek İlaçlama

Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı, İzmit böcek ilaçlama firmamız, ilaçlama konusunda profesyonel çalışan kadrosu ile hizmet vermektedir. Kullanılan tüm ilaçlar bakanlık onaylı olup koku, leke veya iz bırakmazlar. Ayrıca bu ilaçlar, insan sağlığı açısından da herhangi bir tehlike oluşturmamaktadır. Kişilerin ilaçlama konusunda en merak ettikleri şey, kapalı alanların ilaçlama yapıldıktan sonra hemen kullanılıp kullanılamayacağıdır. Güvenilir ilaçlama yöntemleri kullanılan firmamız, kapalı alanlarda ilaçlama yapılmasının ardından, 2 saat sonra uygulama yapılan alanın kullanılabilme garantisini sunar. Sağlığınızı ön planda tutan firmamız, %100 etkili ve garantili bir şekilde ilaçlama işlemini gerçekleştirerek güvende olmanızı sağlar.

Kapalı Alan İlaçlama Hizmetlerimiz

Firmamız bünyesinde birçok farklı türe göre böcek ilaçlama yapılmaktadır. Böcekler eşyalara ve kişilere zarar verici özellikler taşıyabileceği gibi daha az zararlı halde de olabilirler. Bunun için böcek türüne göre farklı ilaçlama yöntemleri seçilmektedir. Sos Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri bünyesinde yer alan kapalı alan ilaçlama hizmetlerimiz şu şekildedir;

İzmit Böcek İlaçlama
İzmit Böcek İlaçlama
  • Hamam böceği ve türleri: Hamam böcekleri kapalı alanlarda en sık rastlanan ve zararlı olan canlılardır. Eşyalara zarar verebilirler ve çok hızlı yayılırlar. Erkenden ilaçlaması yapılmazsa çok çabuk yayıldıkları için küçük haşerelerin temizlenmesi zorlaşır ve neredeyse imkansız hale gelir.
  • Gümüş böcekleri: Kapalı alanlarda sık rastlanan bir diğer tür gümüş böcekleridir. Nem böceği olarak da adlandırılan bu böcekler, rutubetli ortamlarda yaşarlar ve çok hızlı çoğalırlar. Gelişmemiş halleri şeffaf renklidir ve oldukça zor fark edilirler.
  • Kırkayak: Çıyanlar ile çok sık karşılaştırılan kırkayaklar, farklı bir tür böcek grubudur. Nemli ortamları seven kırkayaklar, banyolar, bodrumlar, süpürgelikler ve tavan arası gibi yerlerde yaşarlar.
  • Tahtakurusu: Uzun zamandır temizlenmeyen yerlerde ortaya çıkan tahtakuruları, geceleri memeli canlılardan kan emerek beslendikleri için cilt yüzeyinde tahrişe ve alerjiye sebep olurlar. Bu yüzden mutlaka ortamın ilaçlanması gerekmektedir.
  • Güve: Kişiler için risk oluşturmayan güveler, kıyafetler, halılar ve derilere zarar verdiğinden ilaçlanma gerektirmektedir.
  • Bit ve pire: Hızlı bir şekilde çoğalan ve insan sağlığı üzerinde etkileri olan bitlerin mutlaka ilaçlanması gerekir. Ayrıca pireler de insan derisine yapışarak farklı hastalıkların oluşmasına sebep olduğundan ilaçlanması şarttır.

Gebze böcek ilaçlama, tüm haşereler için en sağlıklı ilaçlama hizmetini sunmaktadır. Bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız mümkündür.

Whatsapp
Engin Dursun
Engin Dursun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?