Kağıthane Böcek İlaçlama

Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı, Kağıthane böcek ilaçlama firmamız, ilaçlama hizmetinde bilgi sahibi ve uzman kişiler ile birlikte çalışmaktadır. Firmamız bünyesinde yer alan her personelimiz haşereler ve kemirgenler hakkında bilgi donanımına sahip ve çeşitli eğitimler almış kişilerdir. İlaçlama işlemlerinde kullanılan tüm ilaçlar bakanlık tarafından onaylı, koku ve leke bırakmayan ilaçlardır. Ayrıca bu ilaçların insan sağlığı üzerinde herhangi bir zararlı etkisi bulunmamaktadır. Firmamız tüm standartları uygulayarak, yaygın olarak kullanılan sağlıksız böcek ilaçlarının etkisinden sizleri korur ve müşteri memnuniyeti sağlar.

Böcek ilaçlama işlemini oldukça titizlikle ve kişi sağlığını ön planda tutan iş politikası ile gerçekleştiren firmamızda birçok farklı haşere ve kemirgen türünün ilaçlaması yapılmaktadır. Kapalı alanlar, ilaçlaması yapıldıktan yalnızca 2 saat sonra hazır haldedir. Bu sebeple ilaçlama yaptırdığınız gün evinizde kalabilir, iş yerlerinizde çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Firmamız, gelişen teknoloji kaynaklarını takip ederek, sürekli yenilikçi yöntemler ile ilaçlama uygulamaları yaparak %100 etkili ve garantili bir ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Kapalı Alan Böcek İlaçlama Uygulamaları

Sos Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak, farklı haşere ve kemirgen türleri için farklı ilaçlama hizmeti sunmaktayız. İstanbul böcek ilaçlama firmamız bünyesinde;

  • Hızlıca çoğalan ve nemli yerlerde yaşamayı seven gümüş böceği,
  • İnsan sağlığı açısından bir zararı olmamasına rağmen eşyalara ve kumaşlara zarar veren güve,
  • Hızlı bir şekilde çoğalan bit ve insanlarda farklı hastalıklara yol açan pire,
  • Eşyalara zarar veren tahta kuruları,
  • Birçok farklı yerde görülebilen ve çeşitli türleri olan hamam böceği,
  • Tavan araları, banyolar, süpürgelikler gibi yerlerde rastlanabilecek kırkayak,
  • Halk arasında kulak böceği olarak geçen kulağakaçan,
  • Karasinek ve sivrisinek,
  • Karınca türleri,
  • Çıyan, akrep, çekirge ve fare,
Kağıthane Böcek İlaçlama
Kağıthane Böcek İlaçlama

gibi, haşere ve kemirgenlerin ilaçlama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Kaliteli bir ilaçlama işlemi için mutlaka profesyonel ekiplerimizden yardım alınması gerekmektedir. İlaçlamanın yapıldığı alan dışındaki banyo, tuvalet gibi ortak alanların da ilaçlanması gerekmektedir. Aksi halde ilaçlama işleminden etkili sonuçlar almak imkansızdır. Firmamız, sağlığınızı güvenle emanet edebileceğiniz hizmetleri ile 7/24 hizmet vermektedir. Her türlü ilaçlama işleriniz için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir veya whatsapp destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Whatsapp
Engin Dursun
Engin Dursun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?