Karamürsel Böcek İlaçlama

Karamürsel Böcek İlaçlama servisi; Kocaeli Karamürsel bölgesinde hizmet vermekte olan prestijli ve güvenilir bir firmadır. Kocaeli bölgesinin tüm ilçelerine ve semtlerine böcek ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylıolarak uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız, işlemlerini profesyonel olarak gerçekleştirmektedir. Firmamızın kadrosunda yer alan tüm ekibimiz kendi alanlarında uzman personellerdir. İşe alım süreçlerinde tüm personellerimize alanları ile alakalı eğitimler verilmiştir. Firmamızın ana misyonu müşteri memnuniyeti esas alınarak oluşturulmuştur. Karamürsel böcek ilaçlama sunduğu tüm hizmetlerde kaliteli bir yol izleyerek bu sektörde etkin olarak yerini korumaya devam etmektedir.

İLAÇLAMA Seçenekleri

Karamürsel Böcek İlaçlama hizmetimiz, pek çok böcek  ve fare türlerine karşı çoklu ilaçlama tekniği kullanarak yaşam alanlarınızın arındırılmasında sistemli bir yol izlemektedir. Sıvı, kokulu, kokusuz ve jel olmak üzere pek çok ilaçlama tekniğimiz bulunmaktadır. Yaşam alanlarınızda personellerimiz tarafından gözetilen ön çalışma sonrasında var olan problemlerinizi kısa süre içerisinde çözüme ulaştırmak için en etkili yollar programlanmaktadır.Sos  Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri tarafından onay alarak sunduğumuz böcek ilaçlama servisimiz ile her zaman yanınızdayız.

Çalışma Saatleri

Kocaeli bölgesinde sunduğumuz hizmet neticesinde en çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare türleri ;pire, bit, güve, hamam böceği, kertenkele, kalorifer böceği gibi zararlı canlılardır. Yaşam alanlarınızın bu haşere türlerinden temizlenebilmesi ve sağlıklı yaşam alanlarınıza kavuşabilmeniz adına hizmetimiz 7/24 sürmektedir. Bu alanda zamanında hizmet alabilmek son derece önemlidir. Her türlü haşere ve fare türlerinden yaşam alanlarınızın temizlenmesi için sizlerin bir telefon uzağınızdayız.

Hizmet Alanları

Uzun yıllardır bu sektörde olan çalışmalarımız ve uzman personellerimiz ile birlikte tüm haşere sorunlarınızın çözümü için kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Karamürsel Böcek İlaçlama Ev İlaçlama Hizmetleri: Yaşam alanlarımızın ilk sırasında yer eden evler de Kocaeli bölgesinde çözüme ulaştırılmış pek çok uygulama yapılmıştır. Yapılan bu çalışmalar sonrasında müşterilerimiz yüzde 90 oranında haşerelerden arındırılmışlardır. Yaşam alanlarınızda haşerelerden arınmanız için ilaçlama hizmeti sunduğumuz başlıca konut tipleri; apartman daireleri, siteler ve villalardır.

Karamürsel Böcek İlaçlama
Karamürsel Böcek İlaçlama

İş Yeri İlaçlama Hizmetleri: Yaşamımızın önemli bir parçası olan ve vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz iş yerlerimizin  hijyenik olması son derece önemlidir. Karamürsel Böcek İlaçlama olarak çalışma alanlarınızın haşerelerden arındırılması için 7/24 hizmet sunmaktayız. %100 etkili ve garantiliolan bu yöntem sayesinde yaşam alanlarınız ve iş yerleriniz kısa süre içerisinde tüm zararlı canlılardan arındırılacaktır.

Whatsapp
Engin Dursun
Engin Dursun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?