Kartal Böcek İlaçlama

İstanbul böcek ilaçlama firmaları arasından güvenilir ve kesin sonuç alabileceğiniz en doğru adrestesiniz. Sağlığınızı; her türlü kanatlı veya kanatsız böcek, haşere, sürüngen ve kemirgen canlıların yaydığı bakteri ve mikroplardan korumayı amaçlayan Sos Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri, deneyimli ve uzman kadrosuyla sizleri müşteri olarak görmekten uzak, her işi kendi yaşam alanıymış anlayışıyla yerine getiren sorumluluk sahibi bir yaklaşım benimser. Bu amaçla, ilaçlama yapılacak ortamın önceden incelenip ihtiyaca uygun yöntemlerle ilaçlama yapılması için uzman kadromuz sizleri en doğru şekilde yönlendirecektir. Tüm bu süreç profesyonel ekip çalışmasıyla gerçekleştirilecek olup sizlere en kısa sürede en kaliteli ve en ekonomik hizmeti sunacağımızın garantisini vermekteyiz.

 Korona (Covid-19) virüsünün sebep olduğu pandemi dönemiyle birlikte hijyenin her zamankinden daha fazla önem kazandığının bilincinde hareket etmekteyiz. Bu nedenle hizmetlerimiz yalnızca böcek ilaçlama ile sınırlı olmayıp dezenfeksiyon işlemlerinde de 100% etkili ve garantili hizmet sözü vermekteyiz. Sizin sağlığınız ve güvenliğinizi toplumun bütünü için gerekli gördüğümüzden dezenfeksiyon ve temizlik talep etmeniz halinde en kısa sürede uzman ekiplerimiz, Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı dezenfektan ve ekipmanlarımızla hizmetinizde olacaklardır. Bu süreçte, hem sizler hem uzman kadromuz için tüm önlemleri aldık.

Kartal Böcek İlaçlama
Kartal Böcek İlaçlama

Ayrıca evsel, endüstriyel açık ve kapalı alana ilaçlamalarının yanı sıra otel, araç, işletme ve cephe temizlikleri gibi 20’den fazla hizmet çeşidi sunmaktayız. 3000 bini aşkın hizmet siparişinden ardımızda güler yüz ve memnuniyet bırakarak ayrılmak temel hedeflerimizden bir tanesidir. Farklı ilaçlama ve hizmet talepleriniz için kullandığımız hiçbir şeyin insan sağlığına tehdit oluşturmaması bizim için en gerekli husustur. Bu doğrultuda, taleplerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun danışmanlık ve temizlik işlerinizin gerçekleştirilebilmesi için ilgili birim ve departmanlarla koordineli olarak çalışan ekip arkadaşlarımızın sizlere en kaliteli hizmeti sunacaklarını garanti ediyoruz. Dinamik, teknolojik, çözüm odaklı ve yenilikçi iş etiğimiz ve misyonumuzla dilediğiniz her an hizmete hazırız. Hem profesyonel hem de dinamik çözüm ortağı arıyorsanız hizmetlerimiz hakkında daha fazlan bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Whatsapp
Engin Dursun
Engin Dursun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?