Kristal Cilalama

Kristal Cilalama

GEBZE KRİSTAL CİLA UYGULAMASI

Günümüzde zemin kaplaması olarak granit ve mermer tercih edilmektedir.

Zeminde granit ve mermerler uygulama yapıldığı anda gayet parlak ve şık gözükmektedir.

Zamanla kullanıma bağlı olarak mermer ve granit yüzeylerde kılcal çizikler, bulanıklaşarak puslu bir görünüm ortaya çıkarmaktadır.

Bu durum kullanıcılar için görsel kirliliğe sebep olmakla birlikte, ne kadar temizlik yapılırsa yapılsın zeminde kirli bir görünüm bırakmaya devam etmektedir.

Sos Danışmanlık olarak bizler, profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile mermer ve granit zeminlere kristal cila uygulaması yapmaktayız.

Böylelikle zemindeki kullanılan malzemeler, ciddi bir deformasyon söz konusu değilse ilk günkü görünümüne kavuşmaktadır.

Daha detaylı bilgi almak için bizlere telefon ya da mail yoluyla ulaşabilir, ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Hizmet Görselleri

Bizlerden hizmet almak için iletişim formumuzu doldurabilir, telefon ya da mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz. SOS DANIŞMANLIK olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sıkça sorulan sorular
Kristal cilanın avantajları nelerdir ?

Kristal cila mermer ya da granit yüzeylerde zamanla oluşan çiziklere doğal dolgu yaparak pürüzsüz parlak bir yüzey oluşması için yapılan işlemdir. Parlaklığın yanı sıra yüzeydeki çizikler kapandığı için buralarda kir ve bakteri oluşumunu da engellediğinden hijyenik bir zemin elde edilmesini sağlar. Polimer cilaya göre daha uzun ömürlüdür.

Kristal cila uygulaması yapılmış zemin ne zaman kullanıma açılır ?

Kristal cilalama işlemi biter bitmez zemin yaya trafiğine açılabilir herhangi bir bekleme süresi yoktur.

Daha detaylı bilgi için

Whatsapp
Engin Dursun
Engin Dursun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?