Periyodik Temizlik

Periyodik Temizlik

GEBZE PERİYODİK FABRİKA, OFİS, SİTE TEMİZLİĞİ

Küçük, orta ve büyük işletmelerde ihtiyaç duyulan periyodik veya tam zamanlı detaylı temizlik hizmeti, şirketimizin faaliyet alanları arasında yer almaktadır.

Küçük ve orta boy işletmelerde yarı ya da tam zamanlı temizlik personeli çalıştırmak, ekstra maliyet oluşturmaktadır. Çalıştığımız firmalardan bazıları, haftanın veya ayın belirli günlerinde periyodik temizlik hizmeti talebinde bulunmaktadır.

Periyodik temizlik hizmeti; bünyemizde çalışan alanında deneyimli ve her tipte mesleki eğitimlerini almış profesyonel ekiplerce, kaliteli ürün kullanılarak itinalı bir şekilde yapılmaktadır.

Periyodik temizlik hizmetini, personelin sgk maliyeti, personel maaşı, yıllık izinleri ve sosyal hakları gibi herhangi bir sorumluluk almadan, firmamızdan daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Tüm dünyanın olumsuz bir şekilde etkilendiği pandemi süreci bizlere temizliğin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlattı.

Sos Danışmanlık ve Temizlik Hizmetleri olarak her tipte ve her büyüklükte firmaya detaylı hijyen temizliği hizmeti vermek, faaliyetlerimiz arasında yer almaktadır.

Kullandığımız ürünler dezenfeksiyon konusunda son derece güvenilir, sağlık bakanlığı onaylı ve insan sağlığına zarar vermeyecek profesyonel ürünlerdir.

İhtiyacınız olan hijyen temizliği hususunda bizlere telefon ya da mail yoluyla ulaşabilir, randevu alarak firmanıza özel yapılacak işlemler hakkında bilgilendirme alabilirsiniz.

Hizmet Görselleri

Bizlerden hizmet almak için iletişim formumuzu doldurabilir, telefon ya da mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz. SOS DANIŞMANLIK olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sıkça sorulan sorular
Periyodik temizlik işlemini nasıl yapıyorsunuz ?

Öncelikli olarak firmamıza gelen talepler doğrultusunda temizlik istenen mekanın yerinde keşfini yapmaktayız. Temizlik için kaç personel gerekli olduğu ve kaç günde bir tekrar edilmesi gerektiği hususunda firma yetkilisi ile istişare yapılır. Gerekli olan alet, ekipman ve kimyasallar belirlendikten sonra karşılıklı sözleşme yapılarak temizlik hizmeti verilmeye başlanır.

Temizlik için kullanılacak kimyasalları biz mi temin ediyoruz ?

Periyodik temizlik talepleriniz için sizlerin herhangi bir temizlik ürünü temin etmenize gerek yoktur. Sos Danışmanlık ve Temizlik Hizmetleri olarak, dünya çapında alanında kendini kanıtlamış, Diversey, Maratem gibi öncü firmaların birinci sınıf ürünleri ile temizlik yapmaktayız. Personellerin temini, ulaşımı, kullanılacak olan temizlik araç-gereçleri ve kimyasalları firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Daha detaylı bilgi için

Whatsapp
Engin Dursun
Engin Dursun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?