Villa İlaçlama – Villa Böcek ve Haşere İlaçlama Hizmetleri

Villa İlaçlama – Villa Böcek ve Haşere İlaçlama Hizmetleri
17.10.2021
243

Villa ilaçlama, böcek ve haşere ilaçlama alanlarımız arasında yer almaktadır. Villalar genel yapısı itibari ile büyük ve yeşil alanlara sahip yaşam merkezleridir. Yeşil alanın olduğu her bölgede binlerce haşere türü kolaylıkla yaşamını sürdürür. Haşereler ile mücadelede haşere türü, yapı türü, yapının konumu ve çevre özellikleri önemli bir detaydır. Çünkü haşere türüne göre ilaçlama yapılırken haşerenin bulunduğu konuma göre de ilaçlama yöntemi tercihi yapılır. Genellikle bahçe içerisinde bulunan villalarda haşere türlerinin görülme olasılığı daha yüksek oranlıdır. Bu nedenle villalarınızı düzenli olarak ilaçlatmalı, haşerelere karşı önlem almalısınız.

Villa İlaçlama Önemi

Villalar bahçeli alanlardan oluşan yapılardır. Toprak ve yeşil bitkilerin olduğu her yerde böcek türü kolayca yaşamını sürdürmektedir. Lüks ve modern dekorasyonlu villalarda haşere görülmez tanısı tamamen yanlış bir düşüncedir. Villanız ne kadar muhafazakar da olsa haşereler için mutlaka bir giriş yöntemi mevcuttur. Bu nedenle villa ilaçlama hizmetlerinde aslında bahçe alanların ilaçlanmasına özen gösterilmelidir. Sos Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri sunan firmamız villa ilaçlama konusunda deneyimli ekipleri ile hizmet vermektedir. Villa ilaçlama için açık alan ilaçlaması, bahçe ilaçlaması gibi detaylı hizmetler de sunulur. Tek başına villa ilaçlama yapılması dış alanda tedbir alınmadığı için yeterli olmayabilir. Bu nedenle villanız bahçesi ile bütün olarak düşünülür ve bu kritere göre villa ilaçlama çalışması yapılır.

Villa İlaçlama
Villa İlaçlama Önemi

Villa İlaçlama – Profesyonel Böcek İlaçlama Uygulamaları

Profesyonel böcek ilaçlama uygulamaları yapıyoruz. Her haşere türüne uygun Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama yapıyoruz. Böcek ilaçlama yöntemi terhinde sadece yetkili ekipler görevlendirilmiştir. Deneyimli ve eğitimli ekiplerimiz bulunduğunuz mekana, haşere türüne ve haşere yoğunluğuna uygun ilaçlama tekniği belirler. Villa gibi bahçeli alanlarda yapılacak haşere ilaçlama işlemleri profesyonel olarak yapılmaktadır. İstanbul böcek ilaçlama hizmetlerimiz nerede olursa olsun mekan gözetmeksizin Sos Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri firması farkı ile sağlanır.

Villa İlaçlama Gerekli Midir?

Bazı bireyler villa ilaçlama işlemini gereksiz görse de çoğunluk bir kısım villa ilaçlama konusunda duyarlı davranır. Villalar diğer konutlara göre daha sık ilaçlanmalıdır. Çünkü hem dış mekanda hem de iç mekanda oluşabilecek haşere türü yoğunluğu arttığında daha zor bir sonuç ortaya çıkabilir. Bahçeli yapılar olması villaları haşereler için daha cazip yaşam alanı yapmaktadır.

Villa İlaçlama
Villa İlaçlama Gerekli mi?

Özellikle tatil sezonlarında tercih edilen kiralık yazlık villalar yoğunluk nedeni ile daha hızlı sürede böceklenebilir. Tatilcilerin rahatsız olmaması, hijyenik villalarda konforlu bir tatil süreci geçirmesi için villa ilaçlama yapılmalıdır. Bahçeli villalarda görülen böcek türleri;

 • Hamam böceği
 • Fare
 • Pire
 • Kırk ayak
 • Salyangoz
 • Çiyan
 • Tahta kurusu
 • Bit gibi birçok haşere türü görülebilir.

Bu haşerelerden bazıları mikrop, virüs gibi zararlı salgın hastalıkları yayarken bazıları da ölümcül ısırıkları ile hayati tehlike oluşturabilir. Bu nedenle gerek kendi sağlığınız gerekse çocuklarınızın sağlığı için şahıs villanızı, şirket villanızı ilaçlatmanız önerilir. Sos Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri sunan firmamız villa ilaçlama hizmetleri ile her daim hizmete hazırdır. Uygun fiyatlı villa ilaçlama çalışmaları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Villa Böcek ilaçlama, Daha Hijyenik Bir Yaşam İçin Villa İlaçlama Firmamızı Seçin

Villanızda yiyeceklerinizi tutmakta olduğunuz kilerden veya mutfaktan gelen tıkırtı seslerine kulak verin. Bu sesler evinize giren karnı aç bir hırsızın değil bir farenin sebep olduğunu düşünebilirsiniz. Hal böyle olunca özel villanızı ilaçlamanın zamanı geldi demektir. Fare ve çiyanların genel yaşam alanları su boruları, tuvaletler, kiler, baca, teras, mutfak, kontrol edilmeyen dar ve karanlık alanlardır.

Villa İlaçlama
Villa İlaçlama

Fareler, normal şartlarda evcilleştirilmiş türü de olan sevimli hayvanlardır. Ancak yaşam alanlarında hijyenik olmayan bölgelerde yaşayan, ısıran ve kemiren, eşyalara zarar veren sıçangiller ailesinden gelen bu canlılar zararlı hayvanlardır. Villa ilaçlama yapılmadığı zaman, fareler hızla çoğalar her yere dağılır. Tüm villayı kolayca dolaşabilen bu zararlı canlılar dokunduğu her yere hastalık bulaştırır. Farelerden bulaşabilecek hastalıklar;

 • Hıyarcıklı veba
 • Kas ağrısına ve ateşlenmeye sebep olan hastalıklar
 • Leptospiros’ tur.

Villaların en yoğunlukta bulunduğu şehir, bilindiği üzere İstanbul’ dur. Oldukça kalabalık olan İstanbul’ da her çeşitte konut bulmak mümkündür. Sos Danışmanlık ve Çevre Sağlığı Hizmetleri firmamız, İstanbul’ da her bölgede böcek ilaçlama, haşere ve kemirgen ilaçlama hizmetleri vermektedir. Firmamıza ulaşarak, bulunduğunuz bölgede haşere ilaçlama yapmak istediğinizi bildirebilirsiniz. Villa ilaçlama hizmetlerimiz tüm İstanbul ve çevresinde verilen bir hizmettir.

Whatsapp
Engin Dursun
Engin Dursun
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?